Iga Lis
Fot. Instagram @IgaLis
O TYM SIĘ MÓWI

Stylizacja Igi Lis została doceniona przez amerykańskiego Vogue'a!

Jak wyglądała?

Sabina Zięba 20 lutego 2020 13:15
Iga Lis
Fot. Instagram @IgaLis

Trwa intensywny czas dla wszystkich fashionistek. Po nowojorskim i londyńskim fashion weeku, nadszedł czas na Mediolan, a przed nami jeszcze pokazy w Paryżu. Dotychczas gwiazdy mogły już uczestniczyć m. in. w show Marca Jacobsa, Burberry, Victorii Beckham czy Gucci. Wśród gości, których przyciągnęło jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w roku znalazła się Iga Lis. Córka Kingi Rusin pojawiła się na tygodniu mody w Londynie i zachwyciła amerykańskiego Vogue'a! Jak to się stało?

Iga Lis w Vogue'u

Choć Iga Lis nie koncentruje się na wrzucaniu zdjęć rozmaitych stylizacji na swój profil na Instagramie, wiadomo, że interesuje się modą. Z tego względu wyjechała na londyński fashion week, który odbywał się od 14 do 18 lutego. Wybrany przez 19-latkę look, nie pozostał niezauważony.

Zestaw złożony z czarnych skórzanych spodni, białego golfu oraz dwurzędowej marynarki w kratę w odcieniu nude, przyciągnął uwagę amerykańskiego fotografa, Phila Oha. Mężczyzna od lat współpracuje z  magazynem Vogue, który na swojej stronie internetowej zamieszcza jego najlepsze zdjęcia street stylowych stylizacji.

Tym razem wśród fotografii znalazło się ujęcie Igi Lis przemierzającej deszczowego dnia londyńskie ulice. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa zamieściła je także w mediach społecznościowych i podziękowała na swoim Instagramie. 

Warto wspomnieć, że w dorobku Phila Oha można znaleźć zdjęcia, które robił także m. in. Rihannie, Victorii Beckham, ASAP Rocky'emu czy Kendall Jenner.

Podoba Wam się stylizacja Igi?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LFW by @mrstreetpeeper 🤍 thank you for having me @vitkac

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.