Iga Lis
Fot. Instagram @IgaLis
O TYM SIĘ MÓWI

Stylizacja Igi Lis została doceniona przez amerykańskiego Vogue'a!

Jak wyglądała?

Sabina Zięba 20 lutego 2020 13:15
Iga Lis
Fot. Instagram @IgaLis

Trwa intensywny czas dla wszystkich fashionistek. Po nowojorskim i londyńskim fashion weeku, nadszedł czas na Mediolan, a przed nami jeszcze pokazy w Paryżu. Dotychczas gwiazdy mogły już uczestniczyć m. in. w show Marca Jacobsa, Burberry, Victorii Beckham czy Gucci. Wśród gości, których przyciągnęło jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w roku znalazła się Iga Lis. Córka Kingi Rusin pojawiła się na tygodniu mody w Londynie i zachwyciła amerykańskiego Vogue'a! Jak to się stało?

Iga Lis w Vogue'u

Choć Iga Lis nie koncentruje się na wrzucaniu zdjęć rozmaitych stylizacji na swój profil na Instagramie, wiadomo, że interesuje się modą. Z tego względu wyjechała na londyński fashion week, który odbywał się od 14 do 18 lutego. Wybrany przez 19-latkę look, nie pozostał niezauważony.

Zestaw złożony z czarnych skórzanych spodni, białego golfu oraz dwurzędowej marynarki w kratę w odcieniu nude, przyciągnął uwagę amerykańskiego fotografa, Phila Oha. Mężczyzna od lat współpracuje z  magazynem Vogue, który na swojej stronie internetowej zamieszcza jego najlepsze zdjęcia street stylowych stylizacji.

Tym razem wśród fotografii znalazło się ujęcie Igi Lis przemierzającej deszczowego dnia londyńskie ulice. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa zamieściła je także w mediach społecznościowych i podziękowała na swoim Instagramie. 

Warto wspomnieć, że w dorobku Phila Oha można znaleźć zdjęcia, które robił także m. in. Rihannie, Victorii Beckham, ASAP Rocky'emu czy Kendall Jenner.

Podoba Wam się stylizacja Igi?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LFW by @mrstreetpeeper 🤍 thank you for having me @vitkac

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.