Iga Lis
Fot. Instagram @IgaLis
O TYM SIĘ MÓWI

Stylizacja Igi Lis została doceniona przez amerykańskiego Vogue'a!

Jak wyglądała?

Sabina Zięba 20 lutego 2020 13:15
Iga Lis
Fot. Instagram @IgaLis

Trwa intensywny czas dla wszystkich fashionistek. Po nowojorskim i londyńskim fashion weeku, nadszedł czas na Mediolan, a przed nami jeszcze pokazy w Paryżu. Dotychczas gwiazdy mogły już uczestniczyć m. in. w show Marca Jacobsa, Burberry, Victorii Beckham czy Gucci. Wśród gości, których przyciągnęło jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w roku znalazła się Iga Lis. Córka Kingi Rusin pojawiła się na tygodniu mody w Londynie i zachwyciła amerykańskiego Vogue'a! Jak to się stało?

Iga Lis w Vogue'u

Choć Iga Lis nie koncentruje się na wrzucaniu zdjęć rozmaitych stylizacji na swój profil na Instagramie, wiadomo, że interesuje się modą. Z tego względu wyjechała na londyński fashion week, który odbywał się od 14 do 18 lutego. Wybrany przez 19-latkę look, nie pozostał niezauważony.

Zestaw złożony z czarnych skórzanych spodni, białego golfu oraz dwurzędowej marynarki w kratę w odcieniu nude, przyciągnął uwagę amerykańskiego fotografa, Phila Oha. Mężczyzna od lat współpracuje z  magazynem Vogue, który na swojej stronie internetowej zamieszcza jego najlepsze zdjęcia street stylowych stylizacji.

Tym razem wśród fotografii znalazło się ujęcie Igi Lis przemierzającej deszczowego dnia londyńskie ulice. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa zamieściła je także w mediach społecznościowych i podziękowała na swoim Instagramie. 

Warto wspomnieć, że w dorobku Phila Oha można znaleźć zdjęcia, które robił także m. in. Rihannie, Victorii Beckham, ASAP Rocky'emu czy Kendall Jenner.

Podoba Wam się stylizacja Igi?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LFW by @mrstreetpeeper 🤍 thank you for having me @vitkac

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.