Iga Krefft
Fot. Instagram @ofeliaigakrefft
O TYM SIĘ MÓWI

Od 12 lat gra w M jak miłość, teraz pokazała chłopaka. To zdolny reżyser!

Co jeszcze wiemy o ukochanym Igi Krefft?

Rafał Kowalski 29 marca 2019 07:01
Iga Krefft
Fot. Instagram @ofeliaigakrefft

Wszyscy widzowie M jak miłość kojarzą serialową Ulę. W tę postać od 2007 roku wciela się Iga Krefft. 23-latka pochodząca z Gniewina coraz śmielej dzieli się w sieci swoim życiem prywatnym. Ostatnio na Instagramie pokazała swojego chłopaka. Wiemy, kim jest przystojny blondyn.

Związek Igi Krefft. Prywatne zdjęcia pary

Poza serialem Dwójki widzowie mogą kojarzyć Igę z udziału w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Rosnące zainteresowanie 23-latką zaprowadziło internautów do jej profilu na Instagramie. Aktorka i piosenkarka (Iga pracuje na debiutancką płytą) pokazuje w sieci wiele swoich prywatnych zdjęć, ale to te z ukochanym najbardziej zainteresowały wielbicieli artystki.

Okazje się, że chłopakiem Igi Krefft jest Wiktor Ejryszew, który na co dzień zajmuje się reżyserią oraz tworzeniem scenariuszy i skeczy. Para poznała się ponad 3 lata temu na planie M jak miłość, gdzie Wiktor zagrał epizodyczną rolę. Od tej pory zakochani są nierozłączni. Także w pracy. To właśnie Ejryszew pomaga bowiem ukochanej w pracy nad teledyskiem, który ma promować jej album. Zakochani planują też wyruszyć wspólnie w trasę koncertową.

Zostanie rozpoznawalną piosenkarką jest dla Igi największym marzeniem. Artystka chciałaby, by publiczność kojarzyła ją bardziej z muzyką, niż z serialem. Z resztą przez udział w M jak miłość 23-latka wielokrotnie była odrzucana w różnego rodzaju castingach. „Bardzo wiele razy spotkałam się z nieprzyjemnymi sytuacjami z tego tytułu. Do tego stopnia, że czasem nie dostaję roli w filmach właśnie przez to. To jest niesamowicie przykre, kiedy ktoś ci mówi: "Przez to, że grasz w serialu, obniżasz rangę filmu i nie możesz dostać tej głównej roli. Jesteś zajebista i chcielibyśmy, ale producent filmu się nie zgodził". To jest cios. Chce mi się płakać, gdy o tym mówię, bo dla mnie to jest nie do pomyślenia, że nie liczy się talent, tylko szufladka”, mówiła Krefft w rozmowie z Interią.

Mamy nadzieję, że z pomocą ukochanego Wiktora, Iga stworzy muzykę, którą pokochają jej odbiorcy. Zobaczcie kilka prywatnych zdjęć pary. 

Iga Krefft, Wiktor Ejryszew
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez O F E L I A (@ofeliaigakrefft)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez O F E L I A (@ofeliaigakrefft)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.