Weronika Kostyra 29 maja 2017 17:15
1/7
Anna Lewandowska MT
Copyright @Instagram
1/7

Niecały miesiąc po porodzie Anna Lewandowska zachwyca nienaganną sylwetką. Trenerka przez całą ciążę nie rezygnowała z aktywności, dlatego fakt, że wygląda doskonale, nikogo nie dziwi. Organizm odpowiednio przygotowany do porodu szybko się regeneruje. Budzi to jedynie zazdrość, ponieważ większości kobiet nie przychodzi to tak łatwo.

 

Czy Anna Lewandowska już trenuje?

Anna Lewandowska podkreśla jednak, że najważniejsza jest regeneracja i słuchanie własnego organizmu, a także nie zmuszanie się do forsownych ćwiczeń zbyt wcześnie. Ona sama rozpoczęła już łatwe treningi – spacery na bieżni, osoba tak aktywna, nie mogła długo siedzieć w miejscu. Swoim fankom radzi jednak, by dostosować aktywność do swoich możliwości.

 

„Weekend ... rozpoczynam w dresie i to na pewno nie treningowym, jeszcze trochę muszę poczekać - bez treningu też da się żyć. Mam jednał propozycję dla Was. Kto poćwiczy za mnie? Podliczymy ilość wykonanych treningów, bo w grupie siła! Liczę na Waszą MOTYWACJĘ!”

 

„Do niczego się nie zmuszaj! Trenujesz? Trenuj dla przyjemności. Biegasz? Biegaj dystanse takie, jak Ci odpowiadają. Pływasz? Pływaj spokojnie, dla odprężenia ciała i umysłu. Ciężary? Dostosowuj do swoich możliwości! Pamiętaj aktywności fizyczna powinna być kojarzona z czymś przyjemnym! Tak więc szybkie śniadanko i uciekam na niedzielny spacer z córeczką”

 

Najważniejsze, że swoją postawą motywuje Polki do walki o swoje zdrowie i zgrabną sylwetkę. Zachwyceni fani napisali w komentarzach:

 

„Miłego i słonecznego dnia! Oj tak trenować dla siebie nie dla innych!”

„.... ale fajowa fota - startuję za 2 godziny na 10 km - chcę pobiec 38 min i Ty mnie zmotywowałaś, dzięki”

„Ale Aniu ładnie wyglądasz, kwitniesz jako mama!”

„Oko się cieszy jak widzi się tak szczęśliwa mamę, a komentarz? W punkt!!! Też tak myślę! Ćwiczyć dla przyjemności i dla dobrego samopoczucia

„Tak! W końcu ktoś to napisał, trenujesz -> po prostu czerp z tego radość, baw się dobrze i bądź szczęśliwy.”

 

Zobacz także: „Gdzie jest Klara?’’, pytają fani Anny i Roberta Lewandowskich. Odpowiedź piłkarza zaskakuje!

5/7
Anna Lewandowska, Ciąża Anny Lewandowskiej, dieta Anny Lewandowskiej
Copyright @Anna Lewandowska, Ciąża Anny Lewandowskiej, dieta Anny Lewandowskiej
5/7

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.