Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

To zaskakująca wiadomość! Henio Majdan miał mieć inaczej na imię

Małgorzata Rozenek w ostatniej chwili zmieniła zdanie

Sabina Zięba 16 lipca 2020 11:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Już od ponad miesiąca Henryk Majdan jest niewątpliwą gwiazdą polskiego Internetu. Trzeci syn Małgorzaty Rozenek-Majdan, a pierwszy Radosława Majdana, podbija wszelkie media. Cała Polska śledzi proces jego dorastania, a hasztag #dzidziuśmajdana robi furorę w mediach społecznościowych. Teraz okazuje się jednak, że mało brakło, a Henia wcale by nie było... Perfekcyjna Pani Domu wybrała bowiem to imię w ostatniej chwili!

Zmiana imienia Hanryka Majdana

O swojego potomka Małgorzata i Radosław Majdanowie starali się od dłuższego czasu. Od  momentu, gdy w grudniu zeszłego roku ujawnili, że w końcu spodziewają się dziecka, fani kibicowali szczęśliwemu rozwiązaniu. Upragniony przez nich Henryk przyszedł na świat 10 czerwca i choć prezenterka początkowo miała obawy czy podoła obowiązkom opieki nad malutkim dzieckiem, gdyż poprzedniego syna rodziła równo 10 lat temu, wydaje się, że radzi sobie znakomicie.

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan praktycznie każdego dnia pojawiają się kolejne zdjęcie Henia. Maluch już cieszy się uwielbieniem fanów, którzy śledzą każdy jego ruch. Teraz okazało się jednak, że chłopiec miał mieć całkiem inaczej na imię.

Informator serwisu plotek.pl zdradził: „Małgosia nie mogła doczekać się, aż jej trzeci syn przyjdzie na świat. Do samego końca nie wiedziała, jak go nazwie. Wiedziała jednak, że będzie to staropolskie imię, ponieważ ma do takich słabość. Jeszcze w drodze do szpitala obstawała za Franciszkiem, ale kiedy chłopiec pojawił się na świecie, podjęli z Radkiem decyzję, że będzie to Henryk”.

Podobno jej decyzją zaskoczeni byli nawet najbliżsi. Po powrocie ze szpitala na świeżych rodziców czekał  bowiem upominek - wielki plakat z napisem Franciszek. Nikt nie spodziewał się, że imię malucha zostanie zmienione w ostatniej chwili.

A Wy wybralibyście imię Franciszek czy Henryk?  

Małgorzata Rozenek-Majdan z Heniem

Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.