Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

To zaskakująca wiadomość! Henio Majdan miał mieć inaczej na imię

Małgorzata Rozenek w ostatniej chwili zmieniła zdanie

Sabina Zięba 16 lipca 2020 11:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Już od ponad miesiąca Henryk Majdan jest niewątpliwą gwiazdą polskiego Internetu. Trzeci syn Małgorzaty Rozenek-Majdan, a pierwszy Radosława Majdana, podbija wszelkie media. Cała Polska śledzi proces jego dorastania, a hasztag #dzidziuśmajdana robi furorę w mediach społecznościowych. Teraz okazuje się jednak, że mało brakło, a Henia wcale by nie było... Perfekcyjna Pani Domu wybrała bowiem to imię w ostatniej chwili!

Zmiana imienia Hanryka Majdana

O swojego potomka Małgorzata i Radosław Majdanowie starali się od dłuższego czasu. Od  momentu, gdy w grudniu zeszłego roku ujawnili, że w końcu spodziewają się dziecka, fani kibicowali szczęśliwemu rozwiązaniu. Upragniony przez nich Henryk przyszedł na świat 10 czerwca i choć prezenterka początkowo miała obawy czy podoła obowiązkom opieki nad malutkim dzieckiem, gdyż poprzedniego syna rodziła równo 10 lat temu, wydaje się, że radzi sobie znakomicie.

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan praktycznie każdego dnia pojawiają się kolejne zdjęcie Henia. Maluch już cieszy się uwielbieniem fanów, którzy śledzą każdy jego ruch. Teraz okazało się jednak, że chłopiec miał mieć całkiem inaczej na imię.

Informator serwisu plotek.pl zdradził: „Małgosia nie mogła doczekać się, aż jej trzeci syn przyjdzie na świat. Do samego końca nie wiedziała, jak go nazwie. Wiedziała jednak, że będzie to staropolskie imię, ponieważ ma do takich słabość. Jeszcze w drodze do szpitala obstawała za Franciszkiem, ale kiedy chłopiec pojawił się na świecie, podjęli z Radkiem decyzję, że będzie to Henryk”.

Podobno jej decyzją zaskoczeni byli nawet najbliżsi. Po powrocie ze szpitala na świeżych rodziców czekał  bowiem upominek - wielki plakat z napisem Franciszek. Nikt nie spodziewał się, że imię malucha zostanie zmienione w ostatniej chwili.

A Wy wybralibyście imię Franciszek czy Henryk?  

Małgorzata Rozenek-Majdan z Heniem

Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.