Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Halina Mlynkova o relacjach z byłymi partnerami: „Naprawdę walczyłam bardzo mocno”

Artystka wspomina o błędach, które popełniała w miłości

Olga Figaszewska 28 września 2023 08:41
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

W jednym z najnowszych wywiadów Halina Mlynkova otworzyła się na temat poprzednich związków. Wokalistka ma za sobą dwa zakończone małżeństwa. Z perspektywy czasu uważa, że ignorowała wcześniej wiele niepokojących sygnałów i wyznała, jakie błędy popełniła w relacjach z partnerami.

Halina Mlynkova o zakończonych relacjach

Halina Młynkova dwukrotnie wychodziła za mąż. Z Łukaszem Nowickim stanęła na ślubnym kobiercu w 2003 roku. Para doczekała się wspólnie syna Piotra. Po prawie dziesięciu latach wspólnego życia podjęli decyzję o rozstaniu. Drugim mężem artystki był producent muzyczny Leszek Wronka. Para pobrała się w lutym 2015 roku. Jedak to małżeństwo również nie przetrwało próby czasu i zakończyło rozwodem po pięciu latach.

W rozmowie z Żurnalistą gwiazda opowiedziała o zakończonych relacjach. Podkreśla, że starała się walczyć o utrzymanie związków, często własnym kosztem. Popełniła w miłości sporo błędów. „Naprawdę walczyłam bardzo mocno. Gdy tak się dzieje, wtedy zatracasz siebie. Przestajesz siebie szanować, ponieważ pozwalasz na rzeczy, na które normalnie człowiek nie powinien pozwalać, żeby to wszystko przetrwało. Bardzo chciałam, żeby poważna relacja przetrwała. Jak dokonałam już jakiegoś życiowego wyboru, jakim jest ślub itd., to walczyłam do samego końca. […] Czasami są takie momenty, że albo wiesz, że to jest twój koniec i brniesz w to albo zaczynasz ratować siebie i wtedy musisz odejść”, zwierzała się.

Czytaj też: Zmienił wiarę, aby poślubić ukochaną. Dzisiaj Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova nie mówią o wspólnej przeszłości

EN_00968926_0120 Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki, Warszawa, gala inauguracyjna marki T-mobile, 13.06.2011 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki, Warszawa, gala inauguracyjna marki T-mobile, 13.06.2011 rok

Halina Mlynkova, Leszek Wronka, VIVA!, 2013 rok
Fot. Agata Pospieszyńska

Halina Mlynkova, Leszek Wronka, VIVA!, 2013 rok

Halina Mlynkova w szczerym wyznaniu o zakończonych małżeństwach

Mimo że Halina Mlynkova otrzymywała kolejne niepokojące sygnały, bagatelizowała je i dawała przyzwolenie na pewne zachowania. Wierzyła, że jeszcze wszystko da się naprawić. „Kiedy na samym początku dasz przyzwolenie na pewne zachowania, na pewne sytuacje, które mówią ci: "To jest złe" i ty wiesz, że to jest złe, a mimo wszystko w to brniesz, to potem nie ma co już tego roztrząsać, bo idziesz coraz niżej w ten ocean. Za każdym razem, kiedy była taka sytuacja, miałam czerwoną lampkę na samym początku: "Nie rób tego". Tylko że gdzieś tam mój optymizm, moja wiara w to, że będzie lepiej, powodowała, że poszłam w tym i wtedy był dym”, tłumaczyła artystka Żurnaliście.

Spokój i szczęście odnalazła u boku Marcina Kindli. Ten związek wiele jej uświadomił i pokazał, jak powinna wyglądać partnerka relacja. W 2021 roku zakochani zostali rodzicami Leona. „Do momentu poznania Marcina myślałam, że tak wyglądają wszystkie związki, że nie można mieć łatwej relacji, gdzie nie ma pretensji, gdzie nie ma podnoszenia głosu itd. [...] Okazuje się, że można żyć bardzo partnersko, bez kłótni, ze spokojnymi rozmowami, ale tego też trzeba się nauczyć”, dodała. 

Sprawdź też: Halina Mlynkova i Marcin Kindla tworzą szczęśliwą parę! Jaka jest historia ich miłości?

Halina Mlynkova, Marcin Kindla, MocArty RMF Classic 2022

Halina Mlynkova, Marcin Kindla, MocArty RMF Classic 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Halina Mlynkova w sesji VIVY!, 2016 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.