Sabina Zięba 30 czerwca 2017 07:00
1/11
Copyright @Instagram
1/11

Już w środowy wieczór, 28 czerwca, rozpoczął się jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce - Open’er Festival. Choć pierwsza jego edycja miała miejsce w 2002 roku w Warszawie, a kolejne trzy na gdyńskim skwerze Kościuszki, to od 2006 roku na stałe odbywa się on na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Wielu ze światowej sławy artystów zagrało na tym festiwalu po raz pierwszy, a często jedyny w Polsce, np. Snoop Dogg, Kanye West, Muse, Kings Of Leon czy Prince.

Polecamy też: Startuje Open'er 2017! The xx, Radiohead, Foo Fighters. Co musicie wiedzieć o festiwalu ? WIDEO

Tym razem wystąpili już m. in. Rae Sremmurd, Quebonafide, G-Eazy czy Hades, a do końca festiwalu, czyli do 1 lipca, zaprezentuje się jeszcze chociażby The Weeknd, Grammatik oraz Mac MillerNic dziwnego, że na tego typu wydarzenie przybyło wiele polskich gwiazd. Niektóre z nich, jak np. Maffashion, na miejscu organizują specjalne spotkania z fanami, inni przyjechali po prostu, by dobrze bawić się na koncertach. Uczestnicy obecnie w tłumie mogą wypatrzeć m. in. Kubę Wojewódzkiego, Renatę Kaczoruk, Jakuba Wesołowskiego czy Borysa Szyca! A kto jeszcze gości na tegorocznej edycji? Zobacz w naszej galerii!

2/11
Copyright @Instagram
2/11
3/11
Copyright @Instagram
3/11
4/11
Copyright @Instagram
4/11
5/11
Copyright @Instagram
5/11
6/11
Copyright @Instagram
6/11

Magdalena Cielecka, Maja OstaszewskaMaciej Stuhr na festiwalu chętnie pozują do zdjęć z fanami

7/11
Copyright @Instagram
7/11

Wojciech Łozo Łozowski 

8/11
Copyright @Instagram
8/11
9/11
Copyright @Instagram
9/11
10/11
Copyright @Instagram
10/11

Adam Zdrójkowski i Julia Wieniawa

11/11
Copyright @Instagram
11/11

Iga Lis, Jessica Mercedes i Julia Wieniawa

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?