Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy
O tym jest głośno

Grzegorz Hyży zdradził imię i płeć dziecka. Opublikował urocze zdjęcie z maluszkiem

Dumny tata nie kryje radości

Marta Nawacka 15 listopada 2021 08:03
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Przyjście na świat swojego potomka długo trzymali w tajemnicy. Agnieszka Hyży miała za sobą parę przykrych doświadczeń związanych z utratą ciąż, jednak tym razem błogosławiony stan kobiety miał szczęśliwe rozwiązanie. Ostatnio wzruszona mama poinformowała, że wraz z mężem, Grzegorzem, powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Teraz Grzegorz Hyży opublikował urocze zdjęcie z maluszkiem i zdradził jego płeć i imię.

Agnieszka i Grzegorz Hyży powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko

Choć oboje mają już dzieci z poprzednich związków, nowonarodzony maluszek jest ich pierwszą wspólną pociechą. Agnieszka Hyży z poprzedniego małżeństwa ma córkę Martę, zaś Grzegorz Hyży dwóch synów: Wiktora i Aleksandra, ze związku z Mają Hyży. Starania pary o dziecko trwały jakiś czas i często były okupione łzami, gdy dziennikarka traciła ciąże...  „Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia”, wyznała na swoich mediach społecznościowych.

Tym razem jednak wszystko skończyło się szczęśliwie i małżonkowie powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Agnieszka Hyży poinformowała o tym zamieszczając wpis na swoim Instagramie z wzruszającym filmikiem i zdjęciem maleństwa. „Bardzo długa podróż za nami... Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć. RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie... Szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO”, podpisała dumna mama.

Czytaj też: Agnieszka Hyży szczerze o drugiej ciąży. Przyznała, że jest trudniejsza niż poprzednia

Grzegorz Hyży zdradził imię i płeć maleństwa

Teraz głos zabrał szczęśliwy tata. Grzegorz Hyży na swoim instagramowym profilu zamieścił piękne zdjęcie, na którym tuli noworodka. Z podpisu pod fotografią dowiadujemy się, że chłopczyk dostał imię Leon. Pod postem po raz kolejny nie zabrakło słów zachwytu. Posypały się także kolejne gratulacje. Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia zarówno dla synka, jak i dzielnej mamy!

Zobacz także: Agnieszka Hyży o bolesnych doświadczeniach utraty ciąży. Jej słowa rozrywają serce

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.