WSPOMNIENIE

Tak wygląda grób Ani Przybylskiej. Jej siostra zamieściła emocjonalny wpis

Fani aktorki wciąż pamiętają o zmarłej pięć lat temu gwieździe

Konrad Szczęsny 2 listopada 2019 16:10

Odeszła pięć lat temu. Pogrążyła w żałobie setki tysięcy fanów i najbliższych: mamę, siostrę, męża oraz trójkę dzieci. Śmierć Ani Przybylskiej 5 października 2014 roku wstrząsnęła Polską. Wielbiciele talentu aktorki nie zapominają jednak o swojej idolce i na jej grobie pozostawiają codziennie znicze i kwiaty. Wyjątkowe zdjęcie nagrobka zamieściła w sieci siostra gwiazdy.

Grób Ani Przybylskiej. Tak wygląda we Wszystkich Świętych

Ania Przybylska spoczęła obok taty na Cmentarzu Marynarki Wojennej w Gdyni. Pogrzeb aktorki, który miał miejsce pięć lat temu, zgromadził tysiące mieszkańców Trójmiasta oraz innych części Polski. Uroczystości żałobne transmitowane były na żywo przez telewizje. Tak mówił o tym momencie w wywiadzie dla VIVY! Radosław Piwowarski, który odkrył talent aktorki.

„Dla mnie to był szok, a zwłaszcza jak zobaczyłem, ile ona znaczyła dla ludzi. To moje filmowe dziecko, aktorka, kumpela, fajna dziewczyna. A raptem całe miasto na biało, ludzie stoją, płaczą. Policja zatrzymuje ruch, wojsko salutuje. Nigdy tak na nią nie patrzyłem, a wtedy dotarło do mnie, że na naszych oczach narodził się mit dlatego, że tak młodo umarła”, podkreślił w rozmowie z Krystyną Pytlakowską w sierpniu 2017 roku.

Potwierdzeniem tego, że fani wciąż pamiętają o Ani Przybylskiej jest zdjęcie z cmentarza, które w mediach społecznościowych zamieściła siostra aktorki. Widać na nim przystrojony grób gwiazdy. Na nagrobku Ani wciąż pojawiają się nowe wieńce i znicze. Jest ich tak dużo, że nie mieszczą się na płycie i ustawione zostały także dookoła nagrobka. Warto zaznaczyć, że fotografia została wykonana po tym, jak siostra aktorki uprzątnęła już część zniczy i wieńców, musiało ich być zatem znacznie więcej.

„Dziękuję za pamięć. Jak widać po uprzątnięciu jeszcze trochę zostało...”, napisała pod fotografią Agnieszka Kubera.

W komentarzach pod fotografią wiele osób zdobyło się na emocjonalne wyznania.

„Na zawsze w naszych sercach ❤”, „Nigdy jej nie zapomnę 💔”, „Takich ludzi się nie zapomina ❤ Anulka ❤”, piszą poruszeni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję za pamięć 💕#annaprzybylska# Jak widać po uprzątnięciu przez Mame jeszcze trochę zostało...

Post udostępniony przez Aga (@agulka2002)

Śmierć Ani Przybylskiej

Ania Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po długiej i wyczerpującej walce z chorobą. Mimo poddania się leczeniu i sięgania po najnowsze zdobycze medycyny, aktorki nie udało się uratować. Tak o jej ostatnich chwilach mówiła mama, Krystyna Przybylska.

„Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka. Dwie łzy spłynęły jej po policzku.(…) Anusia, damy radę, jest wszystko dobrze, jest Jarek, jest Agnieszka, zaraz przyjadą dzieci”. I w końcu widzę, że wzięła ostatni oddech”, wspominała w intymnej rozmowie z Dorotą Wodecką dla Wysokich Obcasów Extra.

Aktorka osierociła trójkę dzieci: córkę Oliwię oraz dwóch synów, Szymona i Jana  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.