Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Grażyna Torbicka zadała szyku na gali. To prawdziwa ikona stylu! 

Internauci podziwiają jej klasę i wyczucie trendów

Olga Figaszewska 16 marca 2024 08:30
Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

W piątek odbyła się wyjątkowa gala wręczenia Nagród Mariusza Waltera. Swoją obecnością wydarzenie uświetnili m.in.: Martyna Wojciechowska, Monika Olejnik, Justyna Dobrosz-Oracz. Wydarzenie poprowadzili Piotr Kraśko i Grażyna Torbicka. Obok kreacji dziennikarki trudno było przejść obojętnie. To prawdziwa ikona stylu!

Grażyna Torbicka zadała szyku na gali

Za nami gala wręczenia medialnej Nagrody Mariusza Waltera stworzonej i przyznawanej przez Fundacje im. Bożeny i Mariusza Walterów. Podczas uroczystości wyróżniono utalentowanych dziennikarzy, doceniono ich zaangażowanie i pracę.

„Chciałabym, żeby te nagrody były takim przesłaniem, szczególnie dla młodych ludzi, jak należy traktować dziennikarstwo. To powinno być dziennikarstwo etyczne kierujące się wartościami moralnymi - żeby pilnowali tych wartości, które okazały się ostatnio niezbędne, czyli wolności i niezależności słowa”, tłumaczyła Bożena Walter w rozmowie z Łukaszem Jedlińskim, dziennikarzem TVN24.

Czytaj też: Aleksandra Szwed zachwyciła w ''Twoja Twarz Brzmi Znajomo'' i pokonała wszystkich uczestników

Piotr Kraśko, Grażyna Torbicka, Bożena Walter, Gala Nagrody Mariusza Waltera, 15.03.2024
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Piotr Kraśko, Grażyna Torbicka, Bożena Walter, Gala Nagrody Mariusza Waltera, 15.03.2024 

Grażyna Torbicka to prawdziwa ikona stylu

Podczas wydarzenia nie zabrakło wyjątkowych gości. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in.: Martyna Wojciechowska, Monika Olejnik, Marta Kuligowska, Anna Cieślak, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Justyna Dobrosz-Oracz, Mariusz Szczygieł, Katarzyna Walter, Bogna Sworowska, Piotr Kędzierski. Uroczystą galę w Muzeum POLIN w Warszawie poprowadził wspaniały duet – Piotr Kraśko i Grażyna Torbicka.

Dziennikarka zachwyciła w burgundowej kreacji z długimi rękawami i wyciętym dekoltem. Całą stylizację uzupełniały dodatki - złote kolczyki, bransoleta z zielonymi kamieniami, pierścionek oraz szpilki.

Od Grażyny Torbickiej trudno było oderwać wzrok. Wielbiciele i znawcy mody podziwiają nie tylko jej urodę, ale także klasę i wyczucie trendów. To prawdziwa ikona stylu, która za każdym razem zachwyca swoimi kreacjami. A jej stylizacje są zawsze dopracowane, po prostu perfekcyjne!    

Sprawdź też: Joanna Kulig zachwyca nie tylko fanów, ale także innych aktorów. Anne Hathaway: „Bije od niej niesamowita siła”

Grażyna Torbicka, Piotr Kraśko, Gala Nagrody Mariusza Waltera, 15.03.2024
Fot. PAP/Rafał Guz

Grażyna Torbicka,Gala Nagrody Mariusza Waltera, 15 marca 2024
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Grażyna Torbicka,Gala Nagrody Mariusza Waltera, 15.03.2024

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.