Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Gorzkie słowa rodziców Grzegorza Krychowiaka o porażce Polaków! 

„Nie ukrywam, że jest mi bardzo smutno”

Damian Duda 19 czerwca 2018 21:00
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Mecz Polski z Senegalem nie będzie powodem do świętowania dla piłkarzy naszej reprezentacji. Dwie stracone bramki blado wypadają przy jednym golu, który strzelił Grzegorz Krychowiak. I mimo że zawodnik został bohaterem dzisiejszego meczu, rodzice piłkarza ostro wypowiadają się na temat tego spotkania.

Rodzice Grzegorza Krychowiak o meczu Polska-Senegal

Wszyscy twierdzili, że wygramy. To miało być łatwe spotkanie dla naszych piłkarzy. Niestety, coś poszło nie tak, a popełnione błędy były rażące. W rozmowie z Faktami, pani Grażyna i pan Edward Krychowiakowie opowiedzieli o emocjach, które towarzyszyły im w trakcie oglądania meczu. „Nie ukrywam, że jest mi bardzo smutno. Nie można powiedzieć, że nic się nie stało. Tak, stało się. Przegraliśmy ten mecz. Musimy myśleć już o następnym, z Kolumbią. Żeby zakwalifikować się dalej”, powiedział tata piłkarza.

Natomiast pani Grażyna nie ukrywa, że stres, który jest towarzyszy, jest ogromny. „Nie oglądam meczów z całym towarzystwem”.

„Dzisiaj to był zbieg negatywnych zdarzeń, które wpłynęły na to, że nie my ten mecz wygraliśmy. Takie zdarzenia wynikły i tylko dlatego z nami wygrali”, dodał ojciec Grzegorza Krychowiaka.

My również wierzymy, że kolejne mecze będą bardziej udane! 

rodzice Grzegorza Krychowiaka
Fot. Instagram

Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.