Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Gorzkie słowa rodziców Grzegorza Krychowiaka o porażce Polaków! 

„Nie ukrywam, że jest mi bardzo smutno”

Damian Duda 19 czerwca 2018 21:00
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Mecz Polski z Senegalem nie będzie powodem do świętowania dla piłkarzy naszej reprezentacji. Dwie stracone bramki blado wypadają przy jednym golu, który strzelił Grzegorz Krychowiak. I mimo że zawodnik został bohaterem dzisiejszego meczu, rodzice piłkarza ostro wypowiadają się na temat tego spotkania.

Rodzice Grzegorza Krychowiak o meczu Polska-Senegal

Wszyscy twierdzili, że wygramy. To miało być łatwe spotkanie dla naszych piłkarzy. Niestety, coś poszło nie tak, a popełnione błędy były rażące. W rozmowie z Faktami, pani Grażyna i pan Edward Krychowiakowie opowiedzieli o emocjach, które towarzyszyły im w trakcie oglądania meczu. „Nie ukrywam, że jest mi bardzo smutno. Nie można powiedzieć, że nic się nie stało. Tak, stało się. Przegraliśmy ten mecz. Musimy myśleć już o następnym, z Kolumbią. Żeby zakwalifikować się dalej”, powiedział tata piłkarza.

Natomiast pani Grażyna nie ukrywa, że stres, który jest towarzyszy, jest ogromny. „Nie oglądam meczów z całym towarzystwem”.

„Dzisiaj to był zbieg negatywnych zdarzeń, które wpłynęły na to, że nie my ten mecz wygraliśmy. Takie zdarzenia wynikły i tylko dlatego z nami wygrali”, dodał ojciec Grzegorza Krychowiaka.

My również wierzymy, że kolejne mecze będą bardziej udane! 

rodzice Grzegorza Krychowiaka
Fot. Instagram

Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?