Georgina Rodriguez
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Georgina Rodriguez wkrótce znów zostanie mamą. Teraz pierwszy raz pokazała ciążowe krągłości

Ukochana Cristiano Ronaldo ozdobiła okładkę popularnego magazynu

Rafał Kowalski 16 grudnia 2021 12:50
Georgina Rodriguez
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images

Cristiano Ronaldo Junior, Eva Maria Dos Santos, Mateo Ronaldo i Alana Martina Dos Santos Rodriguez to czwórka pociech, którą wspólnie wychowują Cristiano Ronaldo i jego partnerka Georgina. Modelka jest biologiczną mamą jedynie Alany, reszta dzieci pojawiła się na świecie dzięki surogatkom. Już za kilka miesięcy para znów powita jednak kolejne owoce swojej wielkiej miłości. Pochodząca z Argentyny piękność jest bowiem w bliźniaczej ciąży.

Georgina Rodriguez w hiszpańskim Cosmopolitan

Nie jest tajemnicą, że świąteczne okładki czasopism bywają wyjątkowe. Tak samo stało się w przypadku hiszpańskiego Cosmopolitan, które zaprosiło do współpracy Georginę Rodriguez. Modelka pierwszy raz zdecydowała się na pokazania ciążowych krągłości. Wcześniej, choć regularnie dodaje zdjęcia na Instagrama, unikała odsłaniania sylwetki.

Wielbiciele urody i talenty partnerki Cristiano Ronaldo wypatrzyli, że w sklepach pojawił się już numer magazynu z modelką na okładce. A właściwie okładkach, bo z okazji Bożego Narodzenia pismo zdecydowało się na dwa różne główne zdjęcia. Na jednym z nich Georgina pozuje stojąc w cekinowej mini i delikatnie trzymając się za brzuszek.

Musimy przyznać, że wygląda pięknie!

Zobacz teżWszystkie pociechy Cristiano Ronaldo. Zobacz, jak urosły dzieci piłkarza

Jak dowiadujemy się z zajawki numeru ogłoszonej na Instagramie wydawnictwa, Georgina opowiada w wywiadzie nie tylko o tym, że ponownie zostanie mamą, ale i o reality-show o jej życiu, które wkrótce trafi na Netfliksa.

Ronaldo będzie ojcem szóstki dzieci

Przypomnijmy, że w październiku zakochani potwierdzili krążące od kilku tygodni plotki o tym, że wkrótce zostaną rodzicami. Co ciekawe, Ronaldo i Rodriguez nie spodziewają się jednego, a aż dwójki dzieci!

O tym radosnym fakcie poinformowali za pośrednictwem Instagrama pokazując dwa zdjęcia z USG. „Jesteśmy zachwyceni mogąc ogłosić, że spodziewamy się narodzin bliźniaków. Nasze serca są pełne miłości - nie możemy doczekać się momentu, w którym Was poznamy”, pisał piłkarz w sieci.

Zarówno on, jak i jego partnerka nigdy nie ukrywali, że marzą o ogromnej rodzinie. Rok 2022 przypieczętuje to piękne pragnienie. 

Zobacz takżeCórka Cristiano Ronaldo świętuje trzecieurodziny! Podobna do słynnego taty?

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo zostaną rodzicami
Fot. Daniele Venturelli/Daniele Venturelli/WireImage

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?