George Clooney, Amal Clooney, main topic
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

Amal i George Clooney wychowają dzieci jak księżna Kate i książę William?

Damian Duda 13 czerwca 2017 07:30
George Clooney, Amal Clooney, main topic
Fot. Getty Images

O tym, że hollywoodzki aktor oraz jego piękna spodziewają się dziecka, mówiło się od dawna. Kilka dni temu Amal i George Clooneyowie zostali rodzicami. Na świat przyszły bliźnięta pary: Ella i Alexander. Jak donoszą media, gwiazdorska para postanowiła wychować swoje dzieci w iście królewskim stylu.

Przeczytaj też: Amal i George Clooneyowie zostali rodzicami! Poznajcie imiona ich dzieci

George Clooney — dzieci 

Ella i Alexander przyszli na świat 6 czerwca. Wiadomość o narodzinach dzieci hollywoodzkiego aktora stała się tematem numer jeden w największych serwisach informacyjnych na świecie. Nic więc dziwnego, że zagraniczne portale internetowe prześcigają się w dostarczaniu czytelnikom kolejnych newsów na temat ich życia.  

George Clooney — wychowanie dzieci

Tym razem „Entertainment Tonight” twierdzi, że Amal i George chcą wychować swoje dzieci jak Kate i William. 

„Najważniejszym aspektem dla George'a i Amal będzie, tak jak w przypadku Kate i Williama, bezpieczeństwo i prywatność. Dom znajduje się na posiadłości wielkości 5,5 akrów, na prywatnej wyspie otoczonej wodą. Drzewa i krzaki zapewnią bezpieczeństwo przed paparazzi’’, donoszą media. 

Posiadłość gwiazdorskiej pary położona jest niedaleko miejsca, w którym swoje dzieciństwo spędziła właśnie księżna Kate.

„Rezydencja Clooney'ów znajduję się w Berkshire, w pobliżu miejsca, gdzie dorastała Kate Middleton. Dom, w którym para zamieszka z dziećmi, jest bardzo podobny do posiadłości królewskich dzieci - księcia George'a i księżniczki Charlotte. Ma wiejski charakter’’, podaje zagraniczny serwis.

Zobacz też: Amal Clooney zachwyca w ciąży! Najnowsze zdjęcia żony George'a Clooneya podbijają Internet

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.