Justyna Pochanke
Fot. LUKASZ JOZWIAK/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Wiadomo, gdzie przeprowadza się Justyna Pochanke z mężem!

To bardzo ciepły, południowy kraj w Europie

Konrad Szczęsny 20 lipca 2020 10:08
Justyna Pochanke
Fot. LUKASZ JOZWIAK/REPORTER/East News

Tydzień temu media i fanów zaskoczyła informacja, że po 19 latach pracy w TVN Justyna Pochanke odchodzi ze stacji. Umowa dziennikarki ze stacją wygasła z końcem czerwca. Szybko wyszło również na jaw, że współpracę z nadawcą kończy mąż prezenterki, Adam Pieczyński. Ujawniono chwilę później, że oboje wyprowadzają się z Polski. Do jakiego kraju? To również nie pozostaje już tajemnicą!

Justyna Pochanke z mężem opuszczają Polskę

W czwartek 16 lipca portal WP Teleshow ujawnił, że Justyna Pochanke z mężem planują wyprowadzić się z Polski. 

„Anonimowe źródła zbliżone do pionu informacyjnego redakcji TVN24 podają, że powodem odejścia nie jest jednak znalezienie zatrudnienia w innej redakcji newsowej w Polsce, ale planowana od lat przeprowadzka do innego kraju”, donosi serwis.

Jednocześnie osoba z otoczenia dziennikarki zapewniła, że decyzja nie ma nic wspólnego z rozstrzygnięciem wyborów prezydenckich i została podjęta na długo przed nimi.

Fani prezenterki zastanawiali się, gdzie para zamierza zacząć układać sobie życie na nowo. Okazuje się, że mają dom w jednym z ciepłych, europejskich krajów na południu kontynentu i to tam teraz zamieszkają.

Justyna Pochanke z mężem wyprowadzają się do Hiszpanii

Według informacji zdobytych przez „Super Express”, Justyna Pochanke oraz Adam Pieczyński przeprowadzają się do Hiszpanii! Była to długo planowana i przemyślana decyzja, która w ich głowach zrodziła się dawno temu.

„Justyna i jej mąż Adam od dawna nosili się z tym zamiarem. Jakiś czas temu kupili więc dom w Marbelli, w Hiszpanii i tam teraz się przeprowadzają. Pragną słońca, spokoju i odpoczynku”, ujawnił w rozmowie z dziennikiem pracownik TVN.

Kwestia finansowa nie jest dla nich problemem. Są w tej materii zabezpieczeni na lata.

„Oboje mieli dobre kontrakty w TVN, mają oszczędności, więc mogą już sobie pozwolić na odpoczynek. Tyle lat pracowali w korporacji, przeżyli mnóstwo stresów, chcą po prostu teraz cieszyć się życiem. W dodatku mają pomysły na projekty internetowe”, precyzuje informator gazety.

Trzymamy kciuki za plany Justyny Pochanke i Adama Pieczyńskiego!  

Justyna Pochanke i Adam Pieczyński przeprowadzają się do Hiszpanii (na zdjęciu w listopadzie 2019):

Justyna Pochanke, Adam Pieczyński, Nagrody Radia Zet, 21.11.2019
Fot. TRICOLORS/East News

Justyna Pochanke wraz z końcem czerwca odeszła po 19 latach pracy z TVN:

Justyna Pochanke, Bal Fundacji TVN, 05.09.2015
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.