O TYM SIĘ MÓWI

„Wiek jest po prostu liczbą”. Almeda jest starsza od swojego męża o 53 lata!

Poznaj ich niezwykłą historię miłości!

Olga Figaszewska 24 kwietnia 2018 09:45

Nikt nie dawał im szans. Ta miłość obroniła się sama. Gary i Almeda tworzą dość kontrowersyjną parę. On ma 19 lat, ona 72 lata. Nastolatek oświadczył się ukochanej dwa tygodnie po poznaniu. W dodatku jest... młodszy od jednego z wnuków ukochanej! Jak na ich związek zareagowali najbliżsi? Poznaj ich niezwykłą historię miłości!

Almedę i Gary'ego dzieli ogromna różnica wieku

Gary Hardwick miał 17 lat kiedy poznał w pizzerii 70-letnią Almedę. Przeżywał trudne chwile. Nastolatek był wtedy świeżo po zakończeniu nieszczęśliwego związku z 77-latką. Na szczęście na jego drodze pojawiła się ona. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Nie przeszkadza mu ogromna różnica wieku. Wystarczyły dwa tygodnie, by oświadczył się swojej ukochanej. „Pierwsze na co zwróciłem uwagę, były jej piękne, wspaniałe, niebieskie oczy i jej niezwykła osobowość”, zdradza Gary. „Zawsze jest uśmiechnięta. Po prostu dobrze się ze sobą czujemy. Była między nami niesamowita chemia. ”, dodaje.

Nigdy nie pociągały go młodsze kobiety. Jak sam podkreśla, nawet gdy miał 13-14 lat, fascynowały go starsze. „Zwierzyłem się z tego babci, która mnie wychowywała, bałem się, jak to przyjmie. Ale ona to zaakceptowała”, tłumaczy w wywiadzie dla The Sun.  

Chłopak zdradził, że od początku był przekonany co do swoich uczuć. „Nigdy bym sobie nie wybaczył, gdybym pozwolił jej odejść. Wiele osób latami czeka na ślub, ale my byliśmy pewni swoich uczuć, więc od razu podjęliśmy decyzję. Jestem naprawdę dojrzały jak na swój wiek. Noc poślubna była niesamowitym przeżyciem. Jest cudowną kochanką”, zdradza intymne szczegóły.

W rozmowie z dziennikarzem Almeda przyznała, że nikt nie jest w stanie ich rozdzielić. Niestraszny jest im też brak ludzkiej życzliwości. Niepotrzebnie wszyscy doszukują się kontrowersji. „Jeśli kogoś kochasz, wiek jest po prostu liczbą. Teraz jesteśmy szczęśliwymi bratnimi duszami”, podkreśla. Rodzinie Almedy, trudno było zaakceptować związek babci z młodszym mężczyzną. O ile wnuki w końcu zrozumiały jej decyzję, syn kobiety nie zerwał z nią kontakt od czasu ślubu.

Państwo Hardwick mieszkają w Maryville w stanie Tennessee. I podkreślają, że nigdy nie byli tak szczęśliwi. Wykorzystali zamieszanie wokół swojego związku i całkiem nieźle na tym zarabiają. Na rynku pojawiły się już kubki z ich podobiznami, a niedawno rozpoczęli swoją działalność na YouTube. „Chcemy realizować nasze marzenia na YouTubie i przekonywać coraz więcej, że wiek to tylko liczba i nie powinien mieć znaczenia”, tłumaczy dziewiętnastolatek.

Uważasz, że dzieli ich zbyt duża różnica wieku?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.