Fot. Tomasz Adamowicz/Forum
z życia gwiazd

Gabriela Raczyńska grała małą Basię w „M jak miłość”. Jej długie blond włosy to już przeszłość!

Jak dziś wygląda 17-letnia aktorka?

Marcjanna Maryszewska 4 grudnia 2022 15:06
Fot. Tomasz Adamowicz/Forum

Przed laty dołączyła do obsady „M jak miłość” jako mała, złotowłosa Basia — przybrana córka Pawła Zduńskiego. Młoda aktorka miała wówczas zaledwie osiem lat! Choć nadal możemy oglądał ją w produkcji, to po tamtej dziewczynce od dawna nie ma już śladu. Gabriela Raczyńska przez ostatnie lata dorastała i zmieniała się nie do poznania na oczach widzów. Jak dziś wygląda 17-letnia aktorka? Jej metamorfoza jest zaskakująca!

Gabriela Raczyńska jako Basia z „M jak miłość”

Rola w „M jak miłość” była wielkim debiutem aktorskim 7-letniej wówczas Gabrieli. Jako mała Basia mocno namieszała w życiu swojego serialowego przybranego ojca, Pawła Zduńskiego, w którego wcielił się Rafał Mroczek. Po raz pierwszy na ekranach pojawiła się w kwietniu 2013 roku i bardzo szybko zawładnęła sercami — nie tylko widzów zachwyconych rezolutną blondynką, ale również innych producentów. 

CZYTAJ TAKŻE: Wygrał Top Model. Ma Zespół Tourette'a. Tak dziś wygląda życie Dawida Woskaniana

Dziecięca aktorka zaczęła dostawać coraz to kolejne propozycje serialowe. Wkrótce zagrała w „Ojcu Mateuszu” oraz inne, mniejsze role w „Prokuraturze”, „Rodzince.pl” czy „Komisarzu Aleksie”. W 2017 zaś otrzymała angaż w obsadzie „Drugiej szansy”, gdzie wcielała się w postać Ali. Próbowała również swoich sił na deskach teatru, reklamach i profesjonalnych sesjach zdjęciowych, a także współprowadziła program talk-show „Młodzi Wielcy”.

Gabriela Raczyńska, Pytanie na śniadanie, Warszawa 23.12.2016

Gabriela Raczyńska - serialowa Basia
Fot. FORUM

Fot. forumgwiazd.com.pl / Forum

Gabriela Raczyńska. Jak wygląda dzisiaj?

Gabrielę Raczyńską do dziś możemy oglądać w „M jak miłość”, jednak teraz w niczym nie przypomina blondynki sprzed kilku lat! Aktorka dokonała wielkiej metamorfozy swojego wyglądu — krótko po 16. urodzinach obcięła swoje blond włosy, od lat będące znakiem rozpoznawczym młodej gwiazdy, oraz przefarbowała je na ciemniejszy kolor. Okazuje się, że jej niezwykła przemiana została również uwzględniona w najnowszym sezonie serialu! 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Natalia Kukulska zapozowała z córką na nowym zdjęciu. Fani myśleli, że są siostrami!

A czym na co dzień zajmuje się odtwórczyni roli Basi? Poza cenionymi od lat zdolnościami aktorskimi nastolatka jest również niesamowicie utalentowana muzycznie. Pasjonuje się grą na fortepianie i harfie oraz ma na swoim koncie liczne występy w konkursach. Z kolei kilka tygodni temu na swoim Instagramie poinformowała, że zaczęła właśnie kolejny rok nauki w liceum.

Tak zmieniła się Gabriela Raczyńska! Poznalibyście ją na ulicy?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?