Violetta Villas, Anna Ilczuk, Margaret, Iza Miko
Fot. Zuza Krajewska/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Powstanie film o Violetcie Villas. Kto zagra jedną z największych diw polskiej estrady?

Damian Duda 25 sierpnia 2017 06:30
Violetta Villas, Anna Ilczuk, Margaret, Iza Miko
Fot. Zuza Krajewska/East News

 

O tym filmie mówi się od lat. Jak donoszą branżowe serwisy informacyjne, prace nad filmem o Violetcie Villas nabierają tempa. Kto ma szansę na zagrać jedną z największych legend polskiej estrady? Giełda nazwisk ruszyła.

 

Zobacz też: Ta komedia rozbawia do łez! Zobacz „Agentkę specjalnej troski”

Kto zagra Violettę Villas?

Atmosfera wokół filmu jest gorąca, a wszystko przez niepewność, kto wcieli się w postać Violetty Villas.  Kolorowe prasa, powołując się na osoby zaangażowane w produkcje, typuje nowe nazwiska. Ostateczną decyzję o tym, kto zagra diwę, ma podjąć syn zmarłej artystki, Krzysztof Gospodarek. Właśnie ruszyły zdjęcia próbne do filmu, a według informatorów, jeśli ten etap nie zakończy się wyłonieniem odtwórczyni roli głównej, zdjęcia zostaną powtórzone.

 

Kto ma największe szanse na wcielenie się w postać młodej Villas? Coraz głośniej mówi się o aktorce Annie Ilczuk.

 

Anka jest już po wstępnych nagraniach. Wypadła nawet dobrze, ale każdy teraz czeka na akceptację Gospodarka. Bez jego zgody nie ruszą dalsze prace nad filmem. Jeśli nie zobaczy w aktorce swojej matki, poszukiwania odtwórców głównych ról zaczną się na nowo’’, twierdzi w rozmowie z „Super Expressem’’ osoba z otoczenia rodziny zmarłej artystki.

 

W mediach przewijają się jeszcze dwa inne typy — Margaret oraz Iza Miko. Wiele osób twierdzi, że wokalistka jest podobna do Violetty Villas z okresu młodości diwy. Natomiast za aktorką, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, przemawia spore doświadczenie aktorskie.

 

Najlepiej poradziłaby sobie ze zdjęciami w USA, ma świetny ruch sceniczny i największe doświadczenie. Jej nazwisko pomogłoby wypromować film za oceanem, na czym bardzo zależy panu Krzysztofowi. Jedynym minusem może być tylko kwota, bo Iza najtańsza nie jest’’, twierdzi informator tabloidu.

 

Jeśli film, tak jak zakładano wcześniej, będzie połączeniem kilku etapów z życia Violetty Villas, mogą potwierdzić się doniesienia mediów, zobaczymy w nim Katarzynę Figurę. Legenda kina wcieli się w postać przedstawiającą diwę w ostatnich latach jej życia.

Film o Violetcie Villas

Zdjęcia do filmu o artystce mają ruszyć już jesienią. Reżyserem filmu ma zostać wielokrotnie nagradzana dokumentalistka, Karolina Bielawska. W pracę nad scenariuszem od samego początku jest zaangażowana rodzina zmarłej gwiazdy, Krzysztof i Małgorzata Gospodarkowie.

 

Katarzyna Figura
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Violetta Villas
Fot. East News

 

Zobacz też: Ulrich Seidl w „Safari” zdziera maskę z „cywilizowanych” Europejczyków

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.