Filip Chajzer przeprosił za homofobiczne odzywki
Fot. Instagram @filipchajzer
O TYM SIĘ MÓWI

Filip Chajzer przeprasza za określenie „gejowscy redaktorzy tego szajsu”. Autentyczna skrucha czy polityczna poprawność?

Konrad Szczęsny 7 listopada 2017 17:00
Filip Chajzer przeprosił za homofobiczne odzywki
Fot. Instagram @filipchajzer

Ponad tydzień temu media pisały o skandalicznym zachowaniu Filipa Chajzera, który na Facebooku drwił z redaktorów jednego z satyrycznych profili, wyśmiewając ich orientację seksualną i szczując na nich swoich fanów. Mimo podjęcia działań ze strony Patryka Chilewicz z Vogule Poland i m.in. skontaktowania się ze stacją TVN, prezenter nie przeprosił za swoje zachowanie. Aż do wczoraj.

 

Filip Chajzer przeprasza za komentarz o „gejowskich redaktorach tego szajsu”

 

O całej sprawie pisaliśmy 29 października: Filip Chajzer podjudza fanów na osoby homoseksualne. „Dobrze, niech się gryzą gejowscy redaktorzy/redaktorki tego szajsu”. Internauci nie kryją oburzenia

 

Po ponad tygodniu od pojawienia się skandalicznego wpisu reportera „Dzień Dobry TVN” na jego profilu na Facebooku zdecydował się on oficjalnie przeprosić redakotorów Vogule Poland za kontrowersyjne zachowanie. Okazuje się, że wszystkiemu winne były... emocje.

 

Czasami głowa musi naprawić błędy, które popełnia serce”. Ostatnio głośno zrobiło się wokół mojej personalnej potyczki z dziennikarzami kilku portali internetowych. Naszą osobistą wymianą zdań, niemiłą i nieuprzejmą, z pewnością uraziliśmy wielu z Was. Przepraszam wszystkich, którzy po moich wypowiedziach mogli czuć się dotknięci. Przepraszam Was za język, za porównania i za złe emocje. Wiecie, że moje kanały socjal media zawsze staram się wykorzystać najlepiej jak umiem, żeby sprawiać radość tym, którym jej brakuje. Niestety jesteśmy ludźmi i czasami popełniamy błędy - nobody's perfect. Filip”, napisał syn Zygmunta Chajzera na Facebooku.

 

 

Zobacz też: Filip Chajzer zdradził, jakie imię będzie nosił jego syn! „To dłuższa historia”

 

Redaktorzy Vogule Poland odpowiadają na przeprosiny

 

Pod wpisem pojawił się komentarz Patryka Chilewicz, którego Filip Chajzer obrażał wcześniej na swoim profilu.

Bardzo dziękuję panu za te słowa. To duża umiejętność przyznać się do błędu i przeprosić. Szanuję to. Dobrego tygodnia!”, napisał redaktor Vogule Poland.

Co ciekawe, Filip Chajzer odpowiedział na ten wpis, zapraszając Patryka Chilewicza na piwo! 

Również pozdrawiam. Zapraszam na piwo, bo tak powinni gadać faceci”, przekonuje prezenter.

Gdy natomiast jedna z fanek stwierdziła kwaśno, że „nie ma za co przepraszać”, Filip Chajzer odpowiedział jej:

Jest za co bo nigdy nie powinienem zwracać się do drugiego człowieka odnosząc się do jego osobistych preferencji. To uraziło wielu ludzi. A szkoda eskalować konflikt”, podkreślił.

 

Wierzycie w szczerość jego intencji?

 

Zobacz też: Filip Chajzer został tatą! Dziennikarz opublikował zagadkowy wpis i jego fani nie mają już wątpliwości!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.