Filip Chajzer, main topic
Fot. East News
O NIM JEST GŁOŚNO

Filip Chajzer został tatą! Dziennikarz opublikował zagadkowy wpis i jego fani nie mają już wątpliwości!

Weronika Kostyra 27 października 2017 11:30
Filip Chajzer, main topic
Fot. East News

 

Kiedy w maju pojawiła się plotka o tym, że Filip Chajzer i jego partnerka Małgorzata Walczak spodziewają się wspólnego dziecka, dziennikarz nie był zachwycony. Chciał by ta radosna informacja pozostała znana tylko rodzinie. Wkrótce jednak dumny przyszły tata chwalił się zdjęciami ciężarnej ukochanej, która wyglądała kwitnąco. Dzisiaj w nocy dziennikarz opublikował zagadkowy wpis… Czy dziecko przyszło już na świat?

 

Filip Chajzer ma syna?

Już wcześniej dziennikarz zdradził, że na świat ma przyjść syn, który będzie miał na imię Jerzy. Wczoraj Filip Chajzer napisał na swoim profilu na Facebooku: „W drodze na ostatnie zakupy. Na liście mam - aspiratorek do nosa (nie mam pojęcia co to, ale brzmi na aptekę), wanienkę (easy) i... nawilżaczo/oczyszczacz powietrza. I tu pytanie drogie mamy - co wybrałyście i gdzie to się kupuje?”. Później w środku nocy zrobiło się jeszcze bardziej zagadkowo: „2:00 - czyli idealny czas, żeby pozdrowić karmiące matki”, napisał.

 

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak
Fot. Facebook @ChajzerFilip

 

Dla fanów wszystko jest już jasne. Tym bardziej, że kiedy Małgorzata Walczak była widziana ostatnio, była już w bardzo zaawansowanej ciąży. W komentarzach proszą o potwierdzenie, ale już gratulują radosnej nowiny.

 

„Czyżby to już? Jeśli tak to gratulacje :-) Proszę wspierać calym serduchem mamę”

„Dumny tata??? Jeśli tak serdecznie gratuluję”

„Jeśli to już-to moje gratulacje Filipie! Dużo zdrówka dla maleństwa i pozdrowienia dla waszej trójki”

„Gratulacje, Panie Filipie! Wszystkiego Najlepszego dla Państwa”

„Filipie czyżby coś mi umknęło I to już? Wielkie gratulacje dla Was :)”

 

Dziadek Zygmunt Chajzer potwierdza narodziny wnuka!

Choć sam Filip wciąż oficjalnie nic nie potwierdził, jego tata w rozmowie z serwisem Plejada powiedział otwracie:

„Wczoraj przyszedł na świat. Wszystko przebiegło bez problemu. Dostał 10 punktów w skali Apgar i wszystko jest w jak najlepszym porządku”.

 

Składamy najserdeczniejsze gratulacje!

 

Zobacz także: „Jeden dobry uczynek w tygodniu i…”. Dla Filipa Chajzera pomoc innym to codzienność!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.