Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM JEST GŁOŚNO

Fanka kąśliwie o Heniu. Zdecydowana reakcja Małgorzaty Rozenek-Majdan

Prezenterka broni synka jak lwica!

Konrad Szczęsny 29 czerwca 2020 09:59
Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Odkąd 11 czerwca tego roku została po raz trzeci mamą, fani oszaleli z zachwytu. Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pozuje z małym Heniem. Synek gwiazdy TVN jest ulubieńcem jej sympatyków i zazwyczaj w komentarzach nie szczędzą mu ciepłych słów. Jednak jedna z obserwatorek zdobyła się na kąśliwą uwagę o malcu. Jego mama od razu zareagowała!

Fanka sceptycznie o Heniu Majdanie

W miniony weekend Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w sieci kolejną fotografię, na której pozuje z nowo narodzonym synkiem. Maluszek śpi na niej tuż obok gwiazdy TVN, zaś ona trzyma na kolanach tablet i w trakcie drzemki synka ma chwilę tylko dla siebie, co bardzo ją ucieszyło.

„Tak teraz wygląda idealna sobota. Jak to się wszystko zmienia. Spokojnego weekendu kochani”, napisała prezenterka.

I choć pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, zaś internauci po raz kolejny zachwycali się małym Heniem, nie wszyscy podzielali ten entuzjazm. Jedna z fanek zdobyła się na kąśliwą uwagę, dotyczącą synka gwiazdy.

„Czy to dziecko nie ma za ciepło?”, zapytała sceptyczna internautka, która zwróciła uwagę, że maluch jest przykryty kołdrą. Ktoś inny dodał: „a gdzie chrzciny?”, zaś trzecia osoba stwierdziła, że na dziecko niekorzystnie może wpływać... tablet. 

Na odpowiedź Małgorzaty Rozenek-Majdan nie trzeba było długo czekać!

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała hejterce

Wystarczyły dwa słowa, by fani oszaleli z zachwytu. Nic dziwnego! Prezenterka ma już wprawę w dyskusjach z hejterami i nie dała się sprowokować. 

„Zaczyna się!”, napisała krótko i dosadnie.

Z pomocą od razu przyszli jej również inni komentujący.

„Niech Pani się nie martwi. To trzecie dziecko Pani Gosi i z pewnością nie ma za ciepło”, zauważyła jedna. „proszę się nie przejmować. też niedawno urodziłam synka i każdy ma coś do powiedzenia”, dodała inna. „nie ma to jak dobre słowo od kobiety dla kobiety. kocham ten kraj!”, napisała trzecia.

Internauci zwrócili również uwagę, że jeden z pupilów państwa Majdanów – George – nie odstępuje malca na krok. „Przeuroczy widok”, podkreślali. I trudno się z nimi nie zgodzić!  

Małgorzata Rozenek-Majdan na zdjęciu z Heniem:

Mały Henio miał już okazję poznać brata Radosława Majdana, Cezarego: 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.