O TYM SIĘ MÓWI

Najbardziej zmanierowana gwiazda świata? Mariah Carey zadziwiła nie tylko słynnym już sylwestrowym występem...

Sabina Zięba 3 stycznia 2017 19:15

Nie cichną krytyczne komentarze po sylwestrowym występie Mariah Carey przed 2-milionową widownią na Times Square. Gwiazda, która ewidentnie miała problemy z playbackiem, twierdzi, że całe zamieszanie było wcześniej zaplanowane w celu zwiększenia oglądalności noworocznego show. Oczywiście producent stanowczo odpiera zarzuty, sugerując możliwość wejścia na drogę sądową. Niezależnie od tego jak skończy się sprawa pewne jest jedno - Mariah Carey, która dawniej słynęła z pięciooktawowego głosu, jest dziś przede wszystkim kojarzona ze skandalami i gwiazdorską manierą. W trosce o swoje ego poświęciła rodzinę, przyjaźnie, miłość, a dzieci zamknęła w złotej klatce. Oto niektóre z jej fanaberii.

 

Rodzina jest nieważna

 

Mariah Carey od 20 lat nie utrzymuje kontaktów ze swoją jedyną siostrą. I to mimo faktu, że ta jest chora na nieuleczalny nowotwór mózgu. Ponadto jest narkomanką i nosicielką wirusa HIV, miała też epizod z prostytuowaniem się. Piosenkarka nie zareagowała nawet po publikacji filmu ze szpitalnego łóżka, w którym siostra adresowała swoje słowa bezpośrednio do Mariah, mówiąc „Potrzebuję Twojej pomocy! Kocham cię i desperacko cię potrzebuję”.

 

Liczy się luksus i młodzi kochankowie

 

W zeszłym roku wydawało się, ze piosenkarce idealnie się układa. Była związana z australijskim miliarderem, który wręczył jej pierścionek zaręczynowy za… 7,5 miliona złotych! Niestety parę miesięcy temu narzeczony ją rzucił. Nie wiadomo co było dokładnym powodem rozstania, choć niektórzy spekulują, że rozrzutność diwy. Po publikowanych zdjęciach możemy jednak przypuszczać, że Carey za bardzo się tym nie przejęła. Prasa pokazuje jej zdjęcia z coraz młodszymi kochankami na wakacjach. Za to od poprzedniego narzeczonego równocześnie wymaga 50 milionów odszkodowania za straty moralne.

 

Dzieci w złotej klatce

 

Twórczyni świątecznego hitu „All I Want For Christmas Is You” wychowuje jeszcze dwójkę dzieci w wieku 5 lat z poprzedniego związku. Są bardzo rozpieszczone i uczą się w domu nie mając kontaktu z rówieśnikami. Piosenkarka wzbudziła zainteresowanie swoją ubiegłoroczną wizytą w sklepie z zabawkami i komentarzem, że nie chce, aby jej dzieci miały kontakt ze zwykłymi ludźmi. Na czas ich wizyty sklep musiał zostać zamknięty!

 

Koncertowe wymagania

 

Kolejną rzeczą wartą uwagi są jej wymagania koncertowe.  Przed występem w Krakowie wprawiła organizatorów w osłupienie swoimi zachciankami. Zażądała obszernej garderoby z dwoma pomieszczeniami, podgrzanymi dokładnie do temperatury 24 stopni Celsjusza, ogrzewany i świecący sedes, a także 16 butelek wody mineralnej określonej marki, 3 wina Chardonnay i jeden szampan Crystal, którego najtańsza butelka kosztuje 900zł. 

 

Na koniec przypomnijmy komentarz jednego z jej byłych kochanków. Producent muzyczny Damion "Damizza" Young parę lat temu w wywiadzie dla "Mail of Sunday" mówił - Ona żyje w bańce mydlanej. Spędziłem z nią sporo czasu, ale dla własnego zdrowia psychicznego oddaliłem się od niej. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.