Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor
O NIEJ SIĘ MÓWI

Ewa Farna okrutnie potraktowana przez ciążę. To nie powinno się wydarzyć! 

Gwiazda wydała w tej sprawie oświadczenie

Ksenia Krasko 26 lipca 2019 11:26
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor

Ewa Farna niedawno została mamą. Na początku czerwca artystka ogłosiła, że urodziła synka Artura, ale nie oznacza to, że postanowiła zawiesić karierę. Piosenkarka znana jest ze swojej ogromnej energii, dlatego nie dziwi nas to, że szybko wraca na scenę. Niestety, napotkała przy tym pewne problemy. Jakie?

Ewa Farna nie gra koncertów w Polsce przez ciążę?

Ewa Farna wyznała, że nie zamierza brać długiego urlopu macierzyńskiego, i chociaż część fanów zarzuca jej, że za szybko powraca na scenę, piosenkarka wie, co odpowiedzieć. Znana jest zresztą z tego, że wiele rzeczy robi po swojemu. Podzieliła się z fanami przemyśleniami w jednym ze swoich postów na Instagramie. „[...] macierzyństwo jest bezwarunkowo na pierwszym miejscu, ale jak zapowiedziałam, uważam ze to się nie wyklucza z tym, by czas od czasu spędzić razem nie 24h na dobę, ale ‚tylko’ skandalicznych 22,5h. Czuję się swietnie, a każda mama niech sobie pozwoli sobie na tempo, jakie jej pasuje i odpowiada. Mówi się, szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko. I przynajmniej na razie u mnie to się sprawdza”, czytamy w opisie pod zdjęciem. „Pozdrawiam tym filmikiem rownież wszystkich organizatorów, którzy wyśmiali moja menagerkę, kiedy zapowiadała, ze Ewa jest gotowa na to by zagrać koncert już latem i twierdzili miedzy innymi, że niewyspana kobieta nie da rade dobrze zaśpiewać”, dodała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W sobote zagralismy pierwszy koncert w Polsce. Pierwszy w sensie, od czasu co cos mi sie do cycka przykleilo😂🙈. Zartuje, macierzynstwo jest bezwarunkowo na pierwszym miejscu, ale jak zapowiedzialam, uwazam ze to sie nie wyklucza z tym by czas od czasu spedzic razem nie 24h na dobe, ale “tylko” skandalicznych 22,5h 😱😊. Czuje sie swietnie a kazda mama niech sobie pozwoli sobie na tempo, jakie jej pasuje i odpowiada👏. Mowi sie, szczesliwa mama, szczesliwe dziecko. I przynajmniej narazie u mnie to sie sprawdza.🙏🏼 Pozdrawiam tym filmikiem rowniez wszystkich organizatorow, ktorzy wysmiali moja menagerke, kiedy zapowiadala, ze Ewa jest gotowa na to by zagrac koncert juz latem i twierdzili miedzy innymi, ze niewyspana kobieta nie da rade dobrze zaspiewac. Now ladies and gentlemen, poczujcie magie hormonow😂💪🏼. A! I fajnie nawet miec dodatkowe kilogramy przed ciaza, potem latwiej wrocic do figury wyjsciowej😄👌🏼. #matkapolka #koncert #ewafarna #kidonboard #wszyscyszczesliwi #goldap #mlodamama

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ostatnio uszczęśliwiła grono wielbicieli rozpiską koncertów w Czechach. Ze strony fanów nie zabrakło pytań o występy w Polsce, i Ewa Farna ujawniła, że macierzyństwo może mieć gorzką stronę. „Niestety jak pisałam, polscy organizatorzy nie wierzyli że będę grała i nie popodpisywali z nami umów. Czescy byli bardziej odważni. Trochę słabo, że na wieść że ktoś będzie miał dziecko, zrywają bezwiernie kontrakty”, wytłumaczyła. Nie ujawniła jednak, kto zerwał z nią kontrakt, chociaż nie mamy wątpliwości, że piosenkarka bez żadnego problemu łączy obowiązki służbowe i rodzinne.

Zobaczymy ją na scenie Sopot Top of The Top Festival już w sierpniu! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…