Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor
O NIEJ SIĘ MÓWI

Ewa Farna okrutnie potraktowana przez ciążę. To nie powinno się wydarzyć! 

Gwiazda wydała w tej sprawie oświadczenie

Ksenia Krasko 26 lipca 2019 11:26
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor

Ewa Farna niedawno została mamą. Na początku czerwca artystka ogłosiła, że urodziła synka Artura, ale nie oznacza to, że postanowiła zawiesić karierę. Piosenkarka znana jest ze swojej ogromnej energii, dlatego nie dziwi nas to, że szybko wraca na scenę. Niestety, napotkała przy tym pewne problemy. Jakie?

Ewa Farna nie gra koncertów w Polsce przez ciążę?

Ewa Farna wyznała, że nie zamierza brać długiego urlopu macierzyńskiego, i chociaż część fanów zarzuca jej, że za szybko powraca na scenę, piosenkarka wie, co odpowiedzieć. Znana jest zresztą z tego, że wiele rzeczy robi po swojemu. Podzieliła się z fanami przemyśleniami w jednym ze swoich postów na Instagramie. „[...] macierzyństwo jest bezwarunkowo na pierwszym miejscu, ale jak zapowiedziałam, uważam ze to się nie wyklucza z tym, by czas od czasu spędzić razem nie 24h na dobę, ale ‚tylko’ skandalicznych 22,5h. Czuję się swietnie, a każda mama niech sobie pozwoli sobie na tempo, jakie jej pasuje i odpowiada. Mówi się, szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko. I przynajmniej na razie u mnie to się sprawdza”, czytamy w opisie pod zdjęciem. „Pozdrawiam tym filmikiem rownież wszystkich organizatorów, którzy wyśmiali moja menagerkę, kiedy zapowiadała, ze Ewa jest gotowa na to by zagrać koncert już latem i twierdzili miedzy innymi, że niewyspana kobieta nie da rade dobrze zaśpiewać”, dodała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W sobote zagralismy pierwszy koncert w Polsce. Pierwszy w sensie, od czasu co cos mi sie do cycka przykleilo😂🙈. Zartuje, macierzynstwo jest bezwarunkowo na pierwszym miejscu, ale jak zapowiedzialam, uwazam ze to sie nie wyklucza z tym by czas od czasu spedzic razem nie 24h na dobe, ale “tylko” skandalicznych 22,5h 😱😊. Czuje sie swietnie a kazda mama niech sobie pozwoli sobie na tempo, jakie jej pasuje i odpowiada👏. Mowi sie, szczesliwa mama, szczesliwe dziecko. I przynajmniej narazie u mnie to sie sprawdza.🙏🏼 Pozdrawiam tym filmikiem rowniez wszystkich organizatorow, ktorzy wysmiali moja menagerke, kiedy zapowiadala, ze Ewa jest gotowa na to by zagrac koncert juz latem i twierdzili miedzy innymi, ze niewyspana kobieta nie da rade dobrze zaspiewac. Now ladies and gentlemen, poczujcie magie hormonow😂💪🏼. A! I fajnie nawet miec dodatkowe kilogramy przed ciaza, potem latwiej wrocic do figury wyjsciowej😄👌🏼. #matkapolka #koncert #ewafarna #kidonboard #wszyscyszczesliwi #goldap #mlodamama

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ostatnio uszczęśliwiła grono wielbicieli rozpiską koncertów w Czechach. Ze strony fanów nie zabrakło pytań o występy w Polsce, i Ewa Farna ujawniła, że macierzyństwo może mieć gorzką stronę. „Niestety jak pisałam, polscy organizatorzy nie wierzyli że będę grała i nie popodpisywali z nami umów. Czescy byli bardziej odważni. Trochę słabo, że na wieść że ktoś będzie miał dziecko, zrywają bezwiernie kontrakty”, wytłumaczyła. Nie ujawniła jednak, kto zerwał z nią kontrakt, chociaż nie mamy wątpliwości, że piosenkarka bez żadnego problemu łączy obowiązki służbowe i rodzinne.

Zobaczymy ją na scenie Sopot Top of The Top Festival już w sierpniu! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.