Marta Kaczyńska, Ewa Dubieniecka, VIVA 12/2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O NICH SIĘ MÓWI

Ewa Dubieniecka, córka Marty Kaczyńskiej wygląda jak mama! 

Jak dwie krople wody!

Monika Katarzyna Krupska 25 listopada 2018 14:00
Marta Kaczyńska, Ewa Dubieniecka, VIVA 12/2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Córka Marty Kaczyńskiej coraz bardziej przypomina matkę! Ewa Dubieniecka właśnie w sieci udostępniła swoje najnowsze zdjęcie. Jesteśmy pewni, że za kilka lat łatwo będzie można ją pomylić z bratanicą prezesa PiS. Do tej chwili jeszcze tylko kilka lat, ale dziś... zobaczcie, jak wygląda! 

Marta Kaczyńska córki 

Dawniej unikała wrzucania swoich zdjęć do sieci, jednak dziś robi to coraz częściej. Ewa Dubieniecka, córka Marty Kaczyńskiej jest bardzo aktywna na Instagramie. Obserwuje ją już ponad 1100 osób i licznik wciąż rośnie. Wnuczka Lecha i Marii Kaczyńskich ma już 15 lat i jest coraz bardziej podobna do swojej mamy. Nastolatka nie ścina i nie farbuje włosów, ale nie unika lekkiego konturowania twarzy. Makijaż delikatnie podkreśla jej rysy. W umiarkowanym stopniu, to oczywiście nic złego dla nastolatki. 

Ewa jest najstarszą córką Marty. Kaczyńska w 2007 roku została mamą Martyny, a w 2018 roku Piotrowi Zielińskiemu urodziła syna. 

Zobaczcie zdjęcia Ewy. Podobna do mamy?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Horrible nose contour but who cares

Post udostępniony przez E͚W͚A͚ (@ewaaleksandrad)

Marta Kaczyńska, VIVA! Kwiecień 2011
Fot. Mateusz Stankiewicz AF PHOTO

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.