O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska we łzach! Trenerka nie potrafiła ukryć emocji…

Jurorka nie była w stanie powstrzymać wzruszenia. Co się stało?

Konrad Szczęsny 12 kwietnia 2019 08:43

Mimo że jest uosobieniem twardej i asertywnej kobiety, ona także potrafi wzruszyć się do łez. Najlepszym tego dowodem są zdjęcia, które prezentujemy w galerii, a które pochodzą z nagrywania półfinałowego odcinka show Dance, Dance, Dance. W jego trakcie Ewa Chodakowska musiała na chwilę opuścić studio, bo nie była w stanie ukryć targających nią emocji!

Ewa Chodakowska popłakała się na planie Dance, dance, dance

Już w najbliższą sobotę od godziny 20:05 widzowie TVP2 będą mogli śledzić taneczne zmagania trzech par: Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego, Kasi Dziurskiej i Emila Gankowskiego oraz Patricii i Victorii Kazadi. To właśnie oni powalczą o miejsce w finale pierwszej edycji widowiska Dance, dance, dance, w którego jury zasiadają Ida Nowakowska, Robert Kupisz i Ewa Chodakowska.

I to właśnie ta ostatnia w trakcie nagrania półfinałowego odcinka musiała opuścić studio, bo nie była w stanie powstrzymać płynących z jej oczu łez. „Czy mogę wyjść na moment…”, zapytała zapłakana, po czym wyszła ze studia. Moment ten możesz zobaczyć w poniższym wideo.

Ewa Chodakowska o byciu jurorką w Dance, Dance, Dance

Zaledwie kilka dni temu Ewa Chodakowska, odnosząc się zapewne do tej sytuacji, opublikowała na swoim profilu na Instagramie emocjonalny wpis. Zwierzyła się w nim, że nie spodziewała się, że udział w Dance, Dance, Dance będzie tak dużym wyzwaniem zarówno dla uczestników, jak i dla niej samej.

„Byłam bardzo ciekawa tego formatu, samych uczestników, ich emocji i pracy. Byłam ciekawa, jak sobie poradzę z zupełnie innym zadaniem. Poza tym kocham wyzwania. Przecież to miała być przede wszystkim rozrywka, lajtowe show, które wzbudza tylko radosne emocje. Do głowy mi nie przyszło, że ten program będzie wybebeszał emocje uczestników! Ba! Ostatnią rzeczą, jakiej mogłam się spodziewać, to moje emocjonalne bebechy na wierzchu”, czytamy.

Co doprowadziło Ewę Chodakowską do łez? Kto pożegna się z programem tuż przed finałem? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o 20:05 w TVP2. Przypomnijmy, że w wielkim finale Dance, Dance, Dance uczestnicy będą walczyć o 100 000 zł, które przekażą na wybrany cel charytatywny  ZOBACZ ZDJĘCIA ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.