Ewa Bukowska, Marek Bukowski, VIVA! czerwiec 2013
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Bukowska mocno o byłym mężu: „Trwała wojna. Nigdy nie byłam wolna"!

To nie wszystko...

Rafał Kowalski 18 września 2018 11:56
Ewa Bukowska, Marek Bukowski, VIVA! czerwiec 2013
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

W każdej chwili możemy spakować walizki i rozstać się, gdybyśmy chcieli. Taka jest między nami umowa”, mówiła kilka lat temu w Vivie! o związku z Markiem Bukowskim, jego ówczesna żona Ewa. Dziś aktorzy są już cztery miesiące po rozwodzie, a była ukochana gwiazdora w znacznie mniej pozytywnym tonie wypowiada się o Bukowskim…

Ewa Bukowska o byłym mężu

Aktorka udzieliła wywiady magazynowi Elle, w którym pierwszy raz tak dużo powiedziała o związku z Bukowskim. Ze szczerego wyznania wynika, że relacja małżonków bywała toksyczna. Brakowało też równego traktowania i przyjaźni. Gwiazda czuła się jak więzień. „Trwała wojna. Nigdy nie byłam wolna, moje dzieciaki to była moja wolność, bo wychowywanie ich było autentyczne. Prawdziwa miłość. Pytałaś, kto buduje klatkę: ten, kto więzi czy ten, kto jest uwięziony. Na pewno mój były mąż ją zbudował”, wyjawiła Bukowska.

Okazuje się, że sytuacja w domu miała także niedobre przełożenie na życie zawodowe 52-latki. Jej były mąż nie dawał jej przestrzeni do działania. „Zarzucił sieć. Tą siecią mocno się owinęłam. Bardzo trudno wyjść z takiej sytuacji. Bardzo. Musiałam stracić przytomność z braku powietrza, żeby po przebudzeniu ją przeciąć”, wytłumaczyła Ewa Bukowska.

Para rozstała się po dwudziestu latach małżeństwa. Owocem ich związku jest dwóch synów – Szymon i Marcin. Aktorzy powtarzali w wywiadach, że ślub był decyzją bardzo spontaniczną i nigdy nie przywiązywali do niego dużej wagi. Stąd także i rozwód przebiegł dość sprawnie – małżonkowie rozstali się w zgodzie już na pierwszej rozprawie. Zaraz po niej Ewa Bukowska zapewniała, że pozostanie z Markiem w dobrych relacjach. Aktor zdążył już sobie ułożyć życie prywatne na nowo. Według mediów, gwiazdor spotyka się z Weroniką Książkiewicz.

Mamy nadzieję, że nowy początek będzie oznaczał dla Ewy Bukowskiej powrót do grania dużych ról, tak jak sobie wymarzyła. My nie możemy się już doczekać, by zobaczyć ją na ekranie! 

Ewa i Marek Bukowscy,
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa i Marek Bukowscy, Viva! 2013
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.