O TYM SIĘ MÓWI

Ma dwadzieścia lat, miliony na koncie i... szuka dziewczyny!

Dlaczego wciąż jest sam?

Olga Figaszewska 12 sierpnia 2018 18:52

Ma dwadzieścia lat, miliony na koncie… Wydaje się, że niczego mu nie brakuje. Tymczasem Emmanuel Fredenrich szuka drugiej połówki! Ma dość życia w samotności. Niestety, nie wiadomo dlaczego, ale żadna dziewczyna nie chce z nim być! O co chodzi? 

Milioner szuka dziewczyny!

Emmanuel Fredenrich pochodzi z Szwajcarii, ale obecnie mieszka w Chelsea. Na co dzień sprawuje funkcję dyrektora generalnego firmy produkującej suplementy diety, Nutrition Optimale. 

Młody milioner i przedsiębiorca od dłuższego czasu poszukuje dziewczyny. Jednak mimo licznych "zalet" nie udaje mu się znaleźć idealnej partnerki. Rozczarowany kolejnymi portalami randkowymi, Tinderem... postanowił wziąć sprawy w swoje ręce! By dopomóc szczęściu umieścił swoje ogłoszenie na portalu społecznościowym. Stworzył nawet stronę, na której umieścił swoją ofertę. Wykupił również reklamy na Facebooku i Instagramie, które mają trafiać do kobiet w wieku od 18 do 22 lat  Idealna partnerka? To kobieta działająca w mediach lub podbijająca branżę reklamową, dba o figurę i lubi przygody.

W ogłoszeniu przekonywał, że jest rozrywkowy, uwielbia się śmiać i często robi szalone rzeczy. Ale podkreśla, że jeszcze nie szuka żony. Na zobowiązania przyjdzie jeszcze czas. 

„Masz dosyć podchmielonych, śmierdzących kolesi sikających pod siebie, którzy potrafią tylko bez pytania łapać kobiety za tyłek i piersi? Brzydzą cię niedogoleni faceci poznani w barze?”, czytamy. I nie wiadomo, czy kolejna informacja ma być już aktem desperacji… Młodzieniec pochwalił się, że jego męskość mierzy więcej niż przeciętne 15 cm… Zaznaczył, że nie ma AIDS, ani żadnej innej infekcji przenoszoną drogą płciową, nie spał z europejskimi prostytutkami. Na stronie zachęca czytelników, by mimo wszystko, przyjęli jego słowa "z przymrużeniem oka".

W ciągu 24 godzin od umieszczenia reklamy, otrzymał 500 zgłoszeń!

Umówiłabyś się z nim? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?