Emilia Komarnicka-Klynstra wraca do Na dobre i złe
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Emilia Komarnicka-Klynstra zachwyca w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Aktorka wygra show? Jej fani nie mają co do tego wątpliwości

Konrad Szczęsny 23 października 2019 13:29
Emilia Komarnicka-Klynstra wraca do Na dobre i złe
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Emilia Komarnicka-Klynstra zwyciężczynią siódmego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12! Wygraną – czek o wartości 10 tysięcy złotych - przekazała na podopiecznych Fundacji Polki Mogą Wszystko! Czy aktorka sięgnie po Złotą Maskę?

Emilia Komarnicka-Klynstra wygrała siódmy odcinek TTBZ

W sobotę 19.10, w trakcie siódmego odcinka show Polsatu, Emilia Komarnicka-Klynstra brawurowo wcieliła się w Michaela Jacksona w hicie „Beat it” i z 67 przyznanymi punktami wygrała cały odcinek, zdobywając zarówno najwyższe oceny jury, jak i wygrywając głosowanie współuczestników.

Wygraną w odcinku, 10 tysięcy złotych, Emilia przekazała na rzecz Fundacji Polki Mogą Wszystko. Dziękujemy z całego serca! Cieszy nas to tym bardziej, że fundacja jest bardzo blisko związana z viva.pl, została 19 lat temu powołana do życia z inicjatywy pracowników naszej firmy, Edipresse Polska.

Emilia Komarnicka-Klynstra w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

W kolejne sobotnie wieczory również będziemy trzymać kciuki za Emilię, która z odcinka na odcinek wyrasta na faworytkę 12 edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Do tej pory na koncie ma 255 punktów, najwięcej ze wszystkich uczestników. W najbliższym odcinku wcieli się w Nettę, zwyciężczynię Eurowizji 2018, która rzuciła na kolana europejską publiczność hitem Toy. Jak w tym wcieleniu wypadnie aktorka? Patrząc na jej dotychczasowe dokonania nie mamy wątpliwości, że rewelacyjnie!

Fundacja POLKI MOGĄ WSZYSTKO już od 2000 roku pomaga dzieciom, wspiera edukację i ratuje życie. Przyłącz się! Przed nami wiele możliwości wspólnych akcji charytatywnych i projektów społecznych. 

Przekaż 1% swojego podatku lub darowiznę, albo zostań wolontariuszem. Razem możemy więcej! Dalsze informacje na www.fpmw.pl. Fundacja POLKI MOGĄ WSZYSTKO KRS 0000074781

Fundacja Polki Mogą Wszystko dba poprzez przyznawanie stypendiów, wsparcie finansowe czy programy zdrowotne o to, aby dzieciństwo było jak najlepsze, szczególnie dzieci pokrzywdzonych przez los: osieroconych, w trudnej sytuacji czy chorych. Dba także o kobiety, pomagając dziewczynom z domów dziecka, które młodo urodziły swoje pociechy, w sprostaniu wyzwaniom macierzyństwa oraz wspiera rozwój kobiet  

Fragment zwycięskiego występu Emilii Komarnickiej-Klynstry:

Emilia Komarnicka-Klynstra jako Billie Eilish w Twoja Twarz Brzmi Znajomo:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…