Emilia Komarnicka-Klynstra, 26.08.2019, Warszawa, Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O tym się mówi

Emilia Komarnicka-Klynstra pochwaliła się niecodzienną i wyjątkową biżuterią

„Mam poczucie, że będzie dla mnie niesamowitą pamiątką i wsparciem”

Marta Nawacka 10 września 2021 07:46
Emilia Komarnicka-Klynstra, 26.08.2019, Warszawa, Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Znana z serialu „Na dobre i na złe” Emilia Komarnicka-Klynstra podzieliła się w sieci niecodzienną i bardzo osobistą biżuterią. Aktorka jest mamą dwóch synów, a pierścionek, który pokazała wykonano... z jej własnego mleka, którym karmi młodszego z nich. Takie ozdoby stają się coraz bardziej popularne wśród karmiących mam.

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała wyjątkowy pierścionek

Aktorka jest żoną Redbada Klynstry-Komarnickiego, z którym ma dwóch synów: Kosmę i Tymoteusza. Kobieta co jakiś czas dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Tym razem pokazała wyjątkowy pierścionek, który powstał z... mleka, którym wciąż karmi młodszego syna oraz z kosmyków włosów swoich dzieci. Taki trend staje się coraz bardziej popularny wśród karmiących mam i stanowi dla nich osobistą i bardzo oryginalną pamiątkę. Swego czasu podobną biżuterię reklamowała także Maja Hyży.

Czytaj też: Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała urocze zdjęcia synków

Emilia Komarnicka-Klynstra z synami
Fot. Emilia Komarnicka-Klynstra/Instagram

Emilia Komarnicka-Klynstra z synami, Instagram

Oryginalna biżuteria Emilii Komarnickiej-Klynstry zachwyciła fanki

Swoją niecodzienną ozdobą aktorka podzieliła się na swoim Instagramie. „Ten pierścionek powstał z mleka, którym karmię Tymoteusza, ale dodatkowo jest wzbogacony o kosmyki włosków obu chłopaków”, napisała Emilia Komarnicka-Klynstra. Kobieta jest pewna, że biżuteria będzie stanowiła nie tylko dodatek do różnych stylizacji, ale przede wszystkim osobistą i wzruszającą pamiątkę. "Dziś założyłam go po raz pierwszy, ale mam poczucie, że będzie dla mnie niesamowitą pamiątką i wsparciem. Takim portalem do tych wspólnych chwil".

Fanki aktorki nie kryły zachwytu pierścionkiem i samym pomysłem na jego wykonanie. „Piękny ten pierścionek!”, „Rewelacja! Że ludzie potrafią coś takiego wymyślić i zrobić. Brawo!”, „Wow, jakie to piękne! Nie miałam pojęcia, że można coś takiego stworzyć!”, „Ale cudowności!”, brzmiały komentarze. Trzeba przyznać, że to naprawdę oryginalny pomysł!  

Zobacz także: Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra obchodzą rocznicę ślubu: „Za nami 4 lata pełne cudów”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.