Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki
Fot. Instagram Emilii Komarnickiej-Klynstry
O TYM SIĘ MÓWI

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała urocze zdjęcia synków

Maluchy skradły uwagę fanów

Olga Figaszewska 26 czerwca 2021 17:23
Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki
Fot. Instagram Emilii Komarnickiej-Klynstry

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra wybrali się na rodzinne wakacje. Małżonkowie wraz ze swoimi pociechami wybrali się na wyprawę kamperem. W mediach społecznościowych podzielili się z fanami kadrami z podróży. Uwagę internautów przykuło jedno zdjęcie, na którym gwiazda serialu Na dobre i na złe pokazała wizerunek synków. Co za słodziaki!

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała twarze dzieci

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra chronią swojej prywatności. Związek i ślub długo utrzymywali w tajemnicy. Pobrali się w 2017 roku. Wszystko zaczęło się od przyjaźni i wspólnej pracy. Potem połączyło ich prawdziwa miłość. Wspólnie doczekali synów: 3-letniego Kosmy i kilkumiesięcznego Tymoteusza.

Zobacz też: Emilia Komarnicka-Klynstra o problemach z synem. Nie jest jej łatwo...

Dla swoich pociech Emilia Komarnicka-Klynstra stara się być dla nich najlepszą mamą. Wspólnie z mężem starają się przekazać chłopcom najważniejsze wartości, nauczyć ich świata i sprawić, by nie bali się w przyszłości gnać za marzeniami.  

„Jestem z nimi, widzę je i słyszę, rozmawiam, współodczuwam, przytulam, całuje, wspieram. I choć nie zawsze mam tyle cierpliwości i siły, ile bym chciała to staram się nie skupiać na tym co jest niedoskonałe w moim macierzyństwie, ale codziennie od nowa podjąć to wyzwanie i być dla nich jeszcze bardziej cierpliwą, czułą, uważną, otwartą mamą i przyjacielem”, pisała kilka miesięcy temu na Instagramie.

Aktorka często dzieli się z fanami wspólnymi kadrami z najbliższymi. Teraz rodzina wyjechała na wakacje kamperem. Podróżują po Polsce i kolekcjonują wspomnienia. Do tej pory małżonkowie starali się nie publikować wizerunku swoich pociech.

Teraz Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała ich twarze. Maluchy skradły uwagę fanów! A jeden z kadrów opublikowany na InstaStories z najmłodszą pociechą, gwiazda opatrzyła podpisem - „A to jest Człowiek, który potrafi maksymalnie mnie rozśmieszyć”. 

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała twarze synków
Fot. Instagram @emilia_komarnicka_klynstra screen za Plotek.pl

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała twarze synków
Fot. Instagram @emilia_komarnicka_klynstra screen za Plotek.pl

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.