Emilia Komarnicka-Klynstra dzieci
Fot. Piętka mieszko/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Emilia Komarnicka-Klynstra o problemach z synem. Nie jest jej łatwo...

Aktorkę zrozumie każda mama!

Gabriela Czernecka 19 czerwca 2021 13:55
Emilia Komarnicka-Klynstra dzieci
Fot. Piętka mieszko/AKPA

Emilia Komarnicka-Klynstra jest szczęśliwą mamą dwóch synków - trzyletniego Kosmy i półrocznego Tymoteusza. Choć rzadko ujawnia szczegóły na temat swojego życia prywatnego, co jakiś czas na swoim Instagramie robi wyjątek, opisując jak wygląda jej rodzinne życie. Aktorka chętnie spędza czas z mężem i synami, ale jak każda mama, staje przed różnymi wyzwaniami. Właśnie podzieliła się tym, jak poradziła sobie z zazdrością braterską. Poznajcie szczegóły.

Emilia Komarnicka-Klynstra o braterskiej zazdrości

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra tworzą jedną z najpopularniejszych, a jednocześnie jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Para stroni od epatowania swoim życiem prywatnym  w sieci i rzadko dzieli się szczegółami z rodzinnego życia. Aktorka co jakiś czas robi jednak wyjątek w swoich social mediach, gdzie ujawnia, jak radzi sobie z codziennymi wyzwaniami. Właśnie zdradziła, że w ostatnim czasie musiała poradzić sobie z braterską zazdrością. Starszy syn Emilii Komarnickiej-Klynstry, trzyletni Kosma, do niedawna był oczkiem w głowie rodziców.

Zobacz: Emilia Komarnicka na rozczulającym zdjęciu z synami... Ale to od opisu mięknie serce!

Emilia Komarnicka-Klynstra mąż
Fot. Kurnikowski/akpA

Cała rodzina poświęcała mu mnóstwo czasu, ale to się zmieniło, gdy na świecie pojawił się jego młodszy brat, Tymoteusz. Pojawiła się i zazdrość o uwagę rodziców. „Mamusiu, czy możesz Braciszka wsadzić z powrotem do brzucha? - zapytał mnie niedawno Kosmuś…. - Nagle pojawił się on - młodszy brat, który, jak to mówi Kosma, jest "bezużyteczny", bo na razie nie można się z nim ani bawić, ani tańczyć, ani nawet rozmawiać, a tylko swoją uroczą osobą zajmuje uwagę, szczególnie mamy…”, pisze Emilia Komarnicka-Klynstra na swoim Instagramie.

Dalej ujawnia, że starszy syn momentami bywa zazdrosny o młodszego. Takie momenty zdarzają się szczególnie, gdy Emilia karmi małego Tymoteusza: „Kiedy to się wydarza, staram się trwać przy nim, dawać mu oparcie, że jestem mimo to, uznawać tę emocję, jak każdą inną, ale przede wszystkim nie dać siebie wyprowadzić z równowagi, pilnować swojego spokoju”, pisze wprost.

Tak Emilia Komarnicka-Klynstra poradziła sobie z zazdrością synka

Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła swoim fanom, że rozwiązaniem w takich sytuacjach jest dla niej rozmowa. Stara się spokojnie wytłumaczyć starszemu synkowi, że taką samą miłością darzy zarówno jego, jak i jego młodszego brata. Aktorka postanowiła załagodzić złe emocje poprzez... zabawę. Wspólnie z Kosmą ułożyła piosenkę i choreografię. Wspólnie spędzone chwile tylko ze starszym synem pozwoliły chłopcu poczuć się docenionym i równie ważnym co młodszy brat.

Zobacz także: Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała najnowszezdjęcie synka. Dwuletni Kosma ma duży talent!

Fani aktorki są pod wrażeniem tego, w jak świetny i pomysłowy sposób poradziła sobie z negatywnymi emocjami syna. „Jest Pani niemożliwa, czytam każdy wpis i zawsze ciepło się robi na sercu. Cudowne przemyślenia i podsumowania i zawsze takie pełne miłości”, pisze jeden z nich. Trudno się z nim nie zgodzić! 

Emilia Komarnicka-Klynstra synowie
Fot. Podlewski/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.