Emilia Komarnicka-Klynstra
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała najnowsze zdjęcie synka. Dwuletni Kosma ma duży talent!

Podobny do mamy?

Rafał Kowalski 16 września 2020 11:58
Emilia Komarnicka-Klynstra
Fot. FORUM

Wszyscy wielbiciele Emilii Komarnickiej-Klynstry i Redbada Klynstry-Komarnickiego żyją wieścią o tym, że para już jesienią po raz drugi zostanie rodzicami. Szczęśliwa aktorka w spokoju oczekuje tego wyjątkowego dnia, a ostatnie tygodnie ciąży poświęca sobie i bliskim. Między innymi dwuletniemu synkowi, którego nowe zdjęcie właśnie pojawiło się na Instagramie.

Emilia Komarnicka-Klynstra opublikowała zdjęcie syna 

Pochodząca z Brzegu aktorka odwiedziła ostatnio swoje rodzinne strony. W podróży towarzyszył jej dwuletni syn Kosma. Okazuje się, że dużą ciekawość u chłopca budzi… instrument w domu pradziadka. „Mamusiu, czy mogę pograć na tym frottepanie?”... Jesteśmy u Pradziadka Kosmy - Najlepszego Człowieka Świata, którego Kosma nazywa Pradziadziusiem Jasiusiem. To pianino przeżyło już trzy pokolenia, znosiło koncertowanie mojej Mamy, moje, a teraz dzielnie dźwiga wirtuozerię Kosmy...i wydaje się, że czas przy nim się zatrzymuje, by jak najdokładniej uchwycić momenty”, napisała pięknie na swoim profilu Emilia Komarnicka-Klynstra. I choć Kosma traktuje grę na fortepianie jeszcze jako zabawę, już można zachwycić się tym, że blondwłosego dwulatka w ogóle instrument zainteresował! Kto wie, może w przyszłości chłopiec będzie rozwijał rodzinny talent…

Internauci zwrócili uwagę w komentarzach na piękne imię chłopca. Jedna z fanek aktorki stwierdził nawet, że nigdy nie słyszała o tak wyjątkowym i oryginalnym imieniu. Wiele z pozostawionych przez użytkowników Instagrama słów było też komplementami dotyczącymi urody Kosmy a także przesłaniami pełnych nadziei, że dwulatek będzie w przyszłości muzykiem…

W tym temacie wiele zależy nie tylko od chęci dziecka, ale i od zaangażowania rodziców. Jesteśmy pewni, że w przypadku Redbada i Emilii i na pewno tego nie zabraknie. Zobaczcie, jak wygląda dwuletni Kosma, którego dotąd aktorzy często nie pokazywali publicznie. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.