Emilia Komarnicka-Klynstra
Fot. FORUM
Z ŻYCIA GWIAZD

Emilia Komarnicka na rozczulającym zdjęciu z synami... Ale to od opisu mięknie serce!

„Moje dzieci poradziłyby sobie bez jedzenia i picia, ale…”

Rafał Kowalski 1 lutego 2021 19:41
Emilia Komarnicka-Klynstra
Fot. FORUM

Od niemal 3 lat Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra są rodzicami małego Kosmy. W grudniu zeszłego roku rodzina aktorów powiększyła się o kolejnego syna. Imię chłopca nie jest znane, ale sławna mama raz na jakiś czas publikuje jego kolejne fotografie. Musimy przyznać, że najnowsza to „sama słodycz”…

Emilia Komarnicka-Klynstra o wychowaniu synów

W najnowszym poście na Instagramie lubiana aktorka podzieliła się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi jej pociech. „Mam czasem wrażenie, że moje dzieci poradziłyby sobie bez jedzenia i picia, ale bez miłości i bliskości już nie. Jestem przekonana, że to główny budulec rozwoju”, napisała mama Kosmy i młodszego o dwa lata drugiego synka.

Przy okazji aktorka dodała, przez co rozumie, że jest dla chłopców najlepszą wersją siebie. „Jestem z nimi, widzę je i słyszę, rozmawiam, współodczuwam, przytulam, całuje, wspieram. I choć nie zawsze mam tyle cierpliwości i siły, ile bym chciała to staram się nie skupiać na tym co jest niedoskonałe w moim macierzyństwie, ale codziennie od nowa podjąć to wyzwanie i być dla nich jeszcze bardziej cierpliwą, czułą, uważną, otwartą mamą i przyjacielem”, dopisała 35-latka.

Opis zdjęcia poruszył nie tylko nas, ale i obserwatorów aktorki, którzy dzielili się z nią podobnymi odczuciami. „Myślę, że tulenie potrzebne jest nie tylko dzieciom, ale w dużej mierze mamie...Gdybym nie przytuliła córki chyba bym nie miała siły przeżyć dnia...”; „Pięknie napisane”; „Pani Emilio jest pani cudowną kobietą”, to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy w sieci.

Zobaczcie, jak aktualnie wyglądają synowie aktorki. Choć tym razem gwiazda zasłoniła ich twarze, nie da się ukryć, że starszy chłopiec włosy ma absolutnie po mamie! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.