Emilia Komarnicka-Klynstra
Fot. FORUM
Z ŻYCIA GWIAZD

Emilia Komarnicka na rozczulającym zdjęciu z synami... Ale to od opisu mięknie serce!

„Moje dzieci poradziłyby sobie bez jedzenia i picia, ale…”

Rafał Kowalski 1 lutego 2021 19:41
Emilia Komarnicka-Klynstra
Fot. FORUM

Od niemal 3 lat Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra są rodzicami małego Kosmy. W grudniu zeszłego roku rodzina aktorów powiększyła się o kolejnego syna. Imię chłopca nie jest znane, ale sławna mama raz na jakiś czas publikuje jego kolejne fotografie. Musimy przyznać, że najnowsza to „sama słodycz”…

Emilia Komarnicka-Klynstra o wychowaniu synów

W najnowszym poście na Instagramie lubiana aktorka podzieliła się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi jej pociech. „Mam czasem wrażenie, że moje dzieci poradziłyby sobie bez jedzenia i picia, ale bez miłości i bliskości już nie. Jestem przekonana, że to główny budulec rozwoju”, napisała mama Kosmy i młodszego o dwa lata drugiego synka.

Przy okazji aktorka dodała, przez co rozumie, że jest dla chłopców najlepszą wersją siebie. „Jestem z nimi, widzę je i słyszę, rozmawiam, współodczuwam, przytulam, całuje, wspieram. I choć nie zawsze mam tyle cierpliwości i siły, ile bym chciała to staram się nie skupiać na tym co jest niedoskonałe w moim macierzyństwie, ale codziennie od nowa podjąć to wyzwanie i być dla nich jeszcze bardziej cierpliwą, czułą, uważną, otwartą mamą i przyjacielem”, dopisała 35-latka.

Opis zdjęcia poruszył nie tylko nas, ale i obserwatorów aktorki, którzy dzielili się z nią podobnymi odczuciami. „Myślę, że tulenie potrzebne jest nie tylko dzieciom, ale w dużej mierze mamie...Gdybym nie przytuliła córki chyba bym nie miała siły przeżyć dnia...”; „Pięknie napisane”; „Pani Emilio jest pani cudowną kobietą”, to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy w sieci.

Zobaczcie, jak aktualnie wyglądają synowie aktorki. Choć tym razem gwiazda zasłoniła ich twarze, nie da się ukryć, że starszy chłopiec włosy ma absolutnie po mamie! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.