Emilia Komarnicka-Klynstra
Fot. FORUM
Z ŻYCIA GWIAZD

Emilia Komarnicka na rozczulającym zdjęciu z synami... Ale to od opisu mięknie serce!

„Moje dzieci poradziłyby sobie bez jedzenia i picia, ale…”

Rafał Kowalski 1 lutego 2021 19:41
Emilia Komarnicka-Klynstra
Fot. FORUM

Od niemal 3 lat Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra są rodzicami małego Kosmy. W grudniu zeszłego roku rodzina aktorów powiększyła się o kolejnego syna. Imię chłopca nie jest znane, ale sławna mama raz na jakiś czas publikuje jego kolejne fotografie. Musimy przyznać, że najnowsza to „sama słodycz”…

Emilia Komarnicka-Klynstra o wychowaniu synów

W najnowszym poście na Instagramie lubiana aktorka podzieliła się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi jej pociech. „Mam czasem wrażenie, że moje dzieci poradziłyby sobie bez jedzenia i picia, ale bez miłości i bliskości już nie. Jestem przekonana, że to główny budulec rozwoju”, napisała mama Kosmy i młodszego o dwa lata drugiego synka.

Przy okazji aktorka dodała, przez co rozumie, że jest dla chłopców najlepszą wersją siebie. „Jestem z nimi, widzę je i słyszę, rozmawiam, współodczuwam, przytulam, całuje, wspieram. I choć nie zawsze mam tyle cierpliwości i siły, ile bym chciała to staram się nie skupiać na tym co jest niedoskonałe w moim macierzyństwie, ale codziennie od nowa podjąć to wyzwanie i być dla nich jeszcze bardziej cierpliwą, czułą, uważną, otwartą mamą i przyjacielem”, dopisała 35-latka.

Opis zdjęcia poruszył nie tylko nas, ale i obserwatorów aktorki, którzy dzielili się z nią podobnymi odczuciami. „Myślę, że tulenie potrzebne jest nie tylko dzieciom, ale w dużej mierze mamie...Gdybym nie przytuliła córki chyba bym nie miała siły przeżyć dnia...”; „Pięknie napisane”; „Pani Emilio jest pani cudowną kobietą”, to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy w sieci.

Zobaczcie, jak aktualnie wyglądają synowie aktorki. Choć tym razem gwiazda zasłoniła ich twarze, nie da się ukryć, że starszy chłopiec włosy ma absolutnie po mamie! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.