Zdecyduje się na dziecko po 50-tce?

Olga Figaszewska 9 marca 2018 15:50

Dla Edyty Górniak macierzyństwo jest najsilniejszą emocją. Wielokrotnie zaznaczała, że wszystko co dotyczy jej syna Allana, zawsze będzie miało dla niej największy wpływ. W najnowszym wywiadzie zdradziła, że poważnie myśli o drugim dziecku. Czy spełni swoje marzenie?

Edyta Górniak o drugim dziecku

Kilka lat temu artystka przyznała, że marzy o powiększeniu rodziny. Jednak, żeby to się stało, musi zostać spełnionych kilka warunków. „Chciałabym mieć drugie dziecko. A wcześniej zamierzam nagrać trzy płyty. Chcę jeszcze otworzyć dwie firmy, których zarys mam w głowie. Wyprodukować dwa filmy fabularne z udziałem szanowanych przeze mnie polskich aktorów. Pokazać Allanowi świat, zanim ludzie go zniszczą’’, mówiła w jednym z naszych wywiadów w 2012 roku.

W najnowszej rozmowie dla  Pytanie na Śniadanie Extra gwiazda wyznała, że wciąż marzy o drugim dziecku. Edyta Górniak była jurorką w pierwszej edycji The Voice Kids. Jak się okazuje, to program obudził w niej instyntk macierzyński. W wywiadzie z Mateuszem Szymkowiakiem opowiedziała o swoich pragnieniach.

„Tak, bardzo chciałabym być mamą po raz drugi. The Voice Kids jeszcze bardziej obudził mój instynkt macierzyński. To jest bardzo głęboki temat dla mnie. Dzisiaj niby się przesunął próg biologiczny dla kobiet i jest wiele przykładów - chociażby Janet Jackson, która w wieku 50 lat urodziła dziecko”, zwierzyła się.

Edyta Górniak ma jednak pewne obawy.

„Ale znam też dużo historii kobiet, które przez lata się zmagały. Nie wiem, czy biologicznie mój organizm by mi na to pozwolił. Gdybym jeszcze miała urodzić dziecko, to jest to proces złożonych, różnych wydarzeń, które raczej nie mają szansy się wydarzyć. Choć życie potrafi zaskakiwać”, dodała.

Na pytanie dziennikarza, czy zdecydowałaby się na adopcję dziecka, odpowiedziała: „Tak, biorę to pod uwagę. Od zawsze myślałam, że w razie czego będę adoptować”.

Edyta Górniak o synku, Allanie

Gwiazda wychowuje samotnie syna, 14-letniego Allana. Jest dla niego ogromnym wsparciem. „On to wszystko nosi w sobie, ja mu pomagam nieść ten ciężar, jestem jego matką i macierzyństwo jest dla mnie najważniejszym uczuciem’’, wyznała Górniak w jednym z wywiadów. Chłopiec rozwija swoje pasje. Udało mu się już wyprodukować kilka piosenek!

Czy w życiu Edyty Górniak szykuje się rewolucja?

1/4
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
1/4

Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009

2/4
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
2/4

Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009

3/4
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
3/4

Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009

4/4
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
4/4

Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.