O NIEJ JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak po raz drugi zostanie mamą?! „Nie wiem, czy mój organizm mi pozwoli”

Zdecyduje się na dziecko po 50-tce?

Olga Figaszewska 9 marca 2018 15:50

Dla Edyty Górniak macierzyństwo jest najsilniejszą emocją. Wielokrotnie zaznaczała, że wszystko co dotyczy jej syna Allana, zawsze będzie miało dla niej największy wpływ. W najnowszym wywiadzie zdradziła, że poważnie myśli o drugim dziecku. Czy spełni swoje marzenie?

Edyta Górniak o drugim dziecku

Kilka lat temu artystka przyznała, że marzy o powiększeniu rodziny. Jednak, żeby to się stało, musi zostać spełnionych kilka warunków. „Chciałabym mieć drugie dziecko. A wcześniej zamierzam nagrać trzy płyty. Chcę jeszcze otworzyć dwie firmy, których zarys mam w głowie. Wyprodukować dwa filmy fabularne z udziałem szanowanych przeze mnie polskich aktorów. Pokazać Allanowi świat, zanim ludzie go zniszczą’’, mówiła w jednym z naszych wywiadów w 2012 roku.

W najnowszej rozmowie dla  Pytanie na Śniadanie Extra gwiazda wyznała, że wciąż marzy o drugim dziecku. Edyta Górniak była jurorką w pierwszej edycji The Voice Kids. Jak się okazuje, to program obudził w niej instyntk macierzyński. W wywiadzie z Mateuszem Szymkowiakiem opowiedziała o swoich pragnieniach.

„Tak, bardzo chciałabym być mamą po raz drugi. The Voice Kids jeszcze bardziej obudził mój instynkt macierzyński. To jest bardzo głęboki temat dla mnie. Dzisiaj niby się przesunął próg biologiczny dla kobiet i jest wiele przykładów - chociażby Janet Jackson, która w wieku 50 lat urodziła dziecko”, zwierzyła się.

Edyta Górniak ma jednak pewne obawy.

„Ale znam też dużo historii kobiet, które przez lata się zmagały. Nie wiem, czy biologicznie mój organizm by mi na to pozwolił. Gdybym jeszcze miała urodzić dziecko, to jest to proces złożonych, różnych wydarzeń, które raczej nie mają szansy się wydarzyć. Choć życie potrafi zaskakiwać”, dodała.

Na pytanie dziennikarza, czy zdecydowałaby się na adopcję dziecka, odpowiedziała: „Tak, biorę to pod uwagę. Od zawsze myślałam, że w razie czego będę adoptować”.

Edyta Górniak o synku, Allanie

Gwiazda wychowuje samotnie syna, 14-letniego Allana. Jest dla niego ogromnym wsparciem. „On to wszystko nosi w sobie, ja mu pomagam nieść ten ciężar, jestem jego matką i macierzyństwo jest dla mnie najważniejszym uczuciem’’, wyznała Górniak w jednym z wywiadów. Chłopiec rozwija swoje pasje. Udało mu się już wyprodukować kilka piosenek!

Czy w życiu Edyty Górniak szykuje się rewolucja? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.