Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak zawiesza karierę?! Jej słowa zaniepokoiły fanów!

Artystka zdradza plany na najbliższą przyszłość

Redakcja VIVA! 30 października 2019 08:59
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak od wielu lat ma wierne grono fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe koncerty. Wielbiciele jej głosu zastanawiali się przez chwilę, czy nie chce zawiesić działalności scenicznej, jednak artystka właśnie powraca z trasą akustyczną po wielu miastach Polski. Czy wystąpi również na jednej z zabaw sylwestrowych, organizowanych przez największe telewizje, czy zdecyduje się na odpoczynek?

Edyta Górniak koncerty 2019

Edyta Górniak jest prawdziwą „weteranką” sceny. Od prawie trzydziestu lat cieszy fanów swoim mocnym głosem, chociaż nie występuje już na scenie tak często, jak kiedyś. Nikogo nie dziwi więc fakt, że wiele osób czeka na jej występ podczas jednej z najważniejszych imprez roku, organizowanych przez największe miasta w Polsce – chodzi oczywiście o Sylwestra.

Artystka opowiedziała o swoich planach w rozmowie z portalem Jastrząb Post. „Jesteśmy na etapie rozmów. Dzisiaj, jakby ktoś mnie zapytał, czy jak dokończę program My Way, i dokończę całą trasę... Z pewnością w tej chwili buduję formę sportowca. Bardzo duża dyscyplina, samodyscyplina dotycząca wszystkiego: ilości godzin snu, pokarmu, tego w jaki sposób kierować energią przez cały dzień, aby naprawdę udało się to wszystko zrobić”. 

„Bardzo jest mało momentów na rozproszenie, więc jeśli się zdarzają momenty śmiechu, które gdzieś tam rejestrujemy i nasze ekipa je wypuszcza w świat, to są pojedyncze momenty. Gdyby ktoś myślał, że my się cały czas śmiejemy – nie. Jest bardzo dużo pracy, dużo mobilizacji, skupienia, odpowiedzialności, poczucia tego, że są to dwa bardzo duże projekty”, ujawniła w rozmowie z Jastrząb Post.

„Te dwie wielkie kobyły wzięłam na siebie w tym roku, jakby mi było mało po tamtym. Sylwester – gdyby ktoś dzisiaj złożył mi kontrakt... Mam taką leciutką presję, natomiast nie mogę powiedzieć na pewno, że będę, bo być może po zakończeniu tych dwóch projektów będę potrzebowała roku przerwy”, dodała.

Jeden z projektów, o którym mówi Edyta Górniak, to My Way – nowe show stacji TVN. Piosenkarka wzięła udział w wyzwaniu, jakim jest... nauka jazdy i przygotowanie do egzaminu. Premiera już 30 października. 

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.