Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak zawiesza karierę?! Jej słowa zaniepokoiły fanów!

Artystka zdradza plany na najbliższą przyszłość

Redakcja VIVA! 30 października 2019 08:59
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak od wielu lat ma wierne grono fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe koncerty. Wielbiciele jej głosu zastanawiali się przez chwilę, czy nie chce zawiesić działalności scenicznej, jednak artystka właśnie powraca z trasą akustyczną po wielu miastach Polski. Czy wystąpi również na jednej z zabaw sylwestrowych, organizowanych przez największe telewizje, czy zdecyduje się na odpoczynek?

Edyta Górniak koncerty 2019

Edyta Górniak jest prawdziwą „weteranką” sceny. Od prawie trzydziestu lat cieszy fanów swoim mocnym głosem, chociaż nie występuje już na scenie tak często, jak kiedyś. Nikogo nie dziwi więc fakt, że wiele osób czeka na jej występ podczas jednej z najważniejszych imprez roku, organizowanych przez największe miasta w Polsce – chodzi oczywiście o Sylwestra.

Artystka opowiedziała o swoich planach w rozmowie z portalem Jastrząb Post. „Jesteśmy na etapie rozmów. Dzisiaj, jakby ktoś mnie zapytał, czy jak dokończę program My Way, i dokończę całą trasę... Z pewnością w tej chwili buduję formę sportowca. Bardzo duża dyscyplina, samodyscyplina dotycząca wszystkiego: ilości godzin snu, pokarmu, tego w jaki sposób kierować energią przez cały dzień, aby naprawdę udało się to wszystko zrobić”. 

„Bardzo jest mało momentów na rozproszenie, więc jeśli się zdarzają momenty śmiechu, które gdzieś tam rejestrujemy i nasze ekipa je wypuszcza w świat, to są pojedyncze momenty. Gdyby ktoś myślał, że my się cały czas śmiejemy – nie. Jest bardzo dużo pracy, dużo mobilizacji, skupienia, odpowiedzialności, poczucia tego, że są to dwa bardzo duże projekty”, ujawniła w rozmowie z Jastrząb Post.

„Te dwie wielkie kobyły wzięłam na siebie w tym roku, jakby mi było mało po tamtym. Sylwester – gdyby ktoś dzisiaj złożył mi kontrakt... Mam taką leciutką presję, natomiast nie mogę powiedzieć na pewno, że będę, bo być może po zakończeniu tych dwóch projektów będę potrzebowała roku przerwy”, dodała.

Jeden z projektów, o którym mówi Edyta Górniak, to My Way – nowe show stacji TVN. Piosenkarka wzięła udział w wyzwaniu, jakim jest... nauka jazdy i przygotowanie do egzaminu. Premiera już 30 października. 

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.