Edyta Górniak, Viva! 2009 Czy gwiazda znów zostanie mamą? Zdecyduje się na drugie dziecko?
Fot. Iza Grzybowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Rodzina Edyty Górniak powiększy się?! Wspaniałe wieści z otoczenia diwy!

To dla artystki szczęśliwy czas...

Konrad Szczęsny 4 października 2018 18:57
Edyta Górniak, Viva! 2009 Czy gwiazda znów zostanie mamą? Zdecyduje się na drugie dziecko?
Fot. Iza Grzybowska

Są razem od ponad pół roku, wydają się szaleńczo zakochani i... już planują powiększenie rodziny! 34-letni Mateusz Zalewski i 45-letnia Edyta Górniak w krótkim czasie mogą rozpocząć starania o dziecko. 

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski zamieszkają razem

Znajomi artystki twierdzą, że 34-latek z Łodzi jest mężczyzną życia Edyty Górniak. Świetnie dogaduje się z synem diwy, Allanem. To także człowiek odpowiedzialny, ciepły, opiekuńczy i taki, z którym diwa chce budować wspólną przyszłość. Rozpoczęli od wynajęciu luksusowego 200-metrowego apartamentu w Warszawie, w którym oboje zamieszkają. Kosztami najmu będą dzielili się sprawiedliwie.

„Kosztuje 18 tysięcy złotych miesięcznie, ale Edyta dzieli te koszty z Mateuszem. Nie zgodziłby się, żeby kobieta utrzymywała sama dom”, mówi informator w rozmowie z Rewią.

Co prawda dla Mateusza Zalewskiego będzie to spore utrudnienie, ponieważ będzie musiał dojeżdżać do pracy do Łodzi, jednak Edyta chce spędzać z ukochanym jak najwięcej czasu. Przeprowadzka odbędzie się tuż po powrocie pary z wakacji w Tajlandii. Na tym jednak nie koniec rewolucji w ich życiu!

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski zostaną rodzicami?

Okazuje się, że diwa i jej partner rozmawiają również coraz częściej o powiększeniu rodziny!

„Mateusz bardzo chce zostać ojcem, niekoniecznie biologicznym”, wyjawia w tygodniku Świat i ludzie znajomy pary.

Dlatego też w grę wchodzi adopcja. To właśnie z jej powodu zależało im na znalezieniu przestronnego mieszkania w Warszawie i mają nadzieję, że niebawem uda im się rozpocząć ten czasochłonny proces. 

Patrząc na to, jak wspaniałą matką dla biologicznego syna jest Edyta Górniak nie mamy wątpliwości, że w przypadku adopcji będzie równie wzorowo sprawowała wraz z ukochanym opiekę nad kolejnym dzieckiem  

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Fot. Instagram

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Fot. Instagram

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.