Allan musi walczyć o uwagę divy?

Rafał Kowalski 16 lipca 2018 13:58

Edyta Górniak ma wiele powodów do zadowolenia. Zbliżające się nagrania do programu The Voice Kids, zaplanowana na jesień trasa akustyczna i przede wszystkim nowa miłość… Przez jeden istotny szczegół sprawy przybrały jednak niespodziewany obrót. Teraz znana piosenkarka zamiast się cieszyć, coraz częściej się zamartwia!

Edyta Górniak znów zakochana. Czy zamieszka z ukochanym?

Według magazynu Dobry Tydzień, powodem trosk Edyty Górniak jest trudna decyzja, którą wokalistka musi podjąć w najbliższych tygodniach. Dokładniej chodzi o to, jak perfekcyjnie zorganizować sobie życie na dwa domy. Pierwszy, artystka ma bowiem w Los Angeles, gdzie od września jej syn Allan rozpocznie naukę w nowej, prestiżowej szkole muzycznej. Górniak nie ukrywa, że bardzo chciałaby być przy nastolatku w przełomowych dla niego chwilach.

Z drugiej jednak strony to w Polsce popularną divę czekają zawodowe projekty muzyczne i telewizyjne. To także w naszym kraju mieszka na stałe nowy ukochany piosenkarki, rajdowiec Krzysztof Zalewski, z którym Górniak także chciałaby spędzić jak najwięcej czasu. „Jej matczyne serce pełne jest trosk”, twierdzi informator Twojego Imperium i dodaje, że na przypomina o tym, gdzie i z kim spędzić najbliższe miesiące, gwiazda ma coraz mniej czasu. 

Być może już niedługo okaże się, że gwiazda i jej nowy ukochany zamieszkają razem w Los Angeles? Podobno rajdowiec myśli o związku z piosenkarką bardzo poważnie i jest w stanie zrobić dla niej wiele. Czy przewróci swoje życie do góry nogami? Czas pokaże.  

1/5
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009, Viva! 15/2009
Copyright @Iza Grzybowska
1/5

Edyta Górniak ma rozdarte serce

2/5
Jak Edyta Górniak wychowuje Allanka Krupę i czy on kocha gejów?
Copyright @Instagram @allansbeats
2/5

Piosenkarka musi zorganizować czas tak, by mogła wspierać syna w rozpoczęciu nauki w nowej szkole

3/5
Tak wygląda Mateusz Zalewski, nowy partner Edyty Górniak. Kim jest?
Copyright @Instagram @mateuszzalewski
3/5

Wokalistka nie chce jednocześnie zaniedbać nowego ukochanego

4/5
Jak Edyta Górniak wychowuje Allanka Krupę i czy on kocha gejów?
Copyright @Instagram @allansbeats
4/5

Życie na dwa domy nie jest łatwe

5/5
Tak wygląda Mateusz Zalewski, nowy partner Edyty Górniak. Kim jest?
Copyright @Instagram @mateuszzalewski
5/5

Czy Mateusz Zalewski zamieszka z Edytą Górniak? Czas pokaże!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.