Doda, Edyta Górniak, main topic
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

„Jeśli ona zostanie trenerem, rozstanę się z programem”. Dlaczego Edyta Górniak tak bardzo nie lubi Dody?

Damian Duda 20 marca 2017 07:30
Doda, Edyta Górniak, main topic
Fot. Marlena Bielińska

Edyta Górniak od kilku miesięcy mieszka w Los Angeles. Jak wyznała w kilku wywiadów, których udzieliła w trakcie swojego pobytu w Polsce, przeprowadzka wyszła jej na dobre.

 

Nikogo nie dziwi fakt, że wokalistka tak rzadko przyjeżdża do swojej ojczyzny — obowiązki zawodowe, które ma w Warszawie, sprawiają, że kompletna rezygnacja z regularnych wizyt w Warszawie nie wchodzi w grę. Edyta nadal koncertuje oraz tworzy materiały, który, miejmy nadzieję, w najbliższym czasie usłyszmy na jej długo zapowiadanym albumie studyjnym.

 

Zobacz też: Doda właśnie kończy 33 lata. Od 18 lat jest na scenie. Zobacz, jak zmieniała się w tym czasie

 

Jak głoszą media plotkarskie, Polka współpracuje z Davidem Fosterem. Jednak działalność artystyczna to niejedyne zajęcie gwiazdy w ostatnim czasie. Przez ostatnie lata gwiazda była jurorką w licznych programach muzycznych. Ostatnim z nich był „The Voice of Poland”. Czy gwiazda gwiazda powróci do programu? Wydawałoby się, że nie jej drodze nie stoi żadna przeszkoda...

„The Voice of Poland’’? Bardzo chętnie, ale...

Jest jeden warunek, który musi spełnić Telewizja Polska, jeśli chce zobaczyć Edyta Górniak w roli trenera. W fotelu jurora nie może pojawić się inna artystka — Doda. Co stoi na przeszkodzie, żeby obie gwiazdy wzięły udział w tym samym programie? Jak donoszą media, gwiazdy, mówiąc mniej dosadnie, nie przepadają za sobą, o czym świadczy ostatnia wypowiedź Edyty Górniak o swojej koleżance po „fachu’’. „Jeśli będzie tak, jak mówi prezes TVP, i Doda zostanie trenerem, to z bólem serca rozstanę się z programem. Nie mogę niestety pracować z kimś, kto mąci, i psuje atmosferę. Jestem profesjonalistką i w pracy cenię sobie komfort i spokój’’, wyznała Górniak w rozmowie z „Faktem’’.

eśli będzie tak, jak mówi prezes TVP, i Doda zostanie trenerem, to z bólem serca rozstanę się z programem. Nie mogę niestety pracować z kimś, kto mąci i psuje atmosferę. Jestem profesjonalistką i w pracy cenię sobie komfort i spokój"

Czytaj więcej na http://muzyka.interia.pl/raporty/raport-the-voice/co-slychac-w-the-voice-of-poland/news-edyta-gorniak-doda-w-the-voice-of-poland-beze-mnie,nId,2369951#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

W takim razie, kto za Górniak? 

Lista nie jest wcale taka długa, jak mogłoby się wydawać. Z pewnością niebawem rozpocznie się giełda nazwisk, a w mediach przez wiele miesięcy będą pojawiać się informacje na temat nowych jurorów. Jednak czy zmiany personalne w „The Voice of Poland’’ wyjdą programowi na dobre?

 

Przeczytaj też: O seksie w przedszkolu, związku z Dodą i białaczce. Nergal u Kuby Wojewódzkiego zaskoczył wszystkich szczerością

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.