Daria Ładocha, edyta Górniak
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE ;materiał prasowy
O TYM SIĘ MÓWI

Edycie Górniak nie spodobały się słowa Darii Ładochy o ich współpracy. Blogerka odpowiedziała

„Pierwsze słyszę, że ktoś kogoś obgaduje”

Rafał Kowalski 19 stycznia 2021 15:58
Daria Ładocha, edyta Górniak
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE ;materiał prasowy

O tym, że jedną wypowiedzią można urazić Edytę Górniak przekonała się kilka dni temu Daria Ładocha. Panie współpracowały ze sobą dekadę temu. I to właśnie o tych czasach blogerka kulinarna i prezenterka TVN opowiedziała ostatnio w wywiadzie. Teraz musi odpierać ataki ze strony wielbicieli piosenkarki.

Daria Ładocha odparła zarzuty fanów Edyty Górniak

Burza w szklance wody między paniami rozpoczęła się od dostępnego w sieci Pacześ Show, w którym to Daria Ładocha zachęcona przez prowadzącego, wspomniała, jak zapamiętała spotkania zawodowe z Edytą Górniak. „Jak wchodziliśmy do pracy, musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ karty miały chipy, które łączyły się z kosmosem i wszyscy wiedzieli, gdzie jest Edyta”, powiedziała pełna powagi gwiazda TVN.

Słowa te dotarły do uwielbianej przez tysiące osób piosenkarki. Artystka udostępniała na swoim InstaStories relacje fanów, na których oceniali oni szczerość Darii Ładochy jako oburzającą próbę „wybicia się na cudzej popularności, kiedy jest się nikim”. Sama wokalistka zasugerowała w innym InstaStory, że sytuacja przytoczona przez miłośniczkę tajskiej kuchni to bdzury.

Chwilę potem internauci solidaryzujący się z Edytą Górniak zalali profil Darii Ładochy niemiłymi komentarzami. „Warto też mieć odrobinę honoru i jakąś moralność. A nie obgadywać publicznie byłych współpracowników. Plotkarstwo to dopiero zatruwa organizm. Szkoda, że dieta i ćwiczenia nie wpływają na charakter...”, napisał jeden z fanów diwy. „Polecam obejrzeć program, do którego byłam zaproszona. Pierwsze słyszę, że ktoś kogoś obgaduje”,  odpowiedziała mu gwiazda Dzień Dobry TVN. Nie pozostawiła też bez odpowiedzi wpisu sugerującego, że chciała „wybić się na Edycie Górniak”. „Cieszę się, że tu jesteś. Zapraszam do odwiedzin profilu - robię dużo rzeczy dla kobiet, więc na pewno znajdziesz też coś dla siebie”, odparła pełna spokoju blogerka.

Mamy nadzieję, że to już koniec wymiany nieuprzejmości między obiema stronami. Skupiając się na dobrej energii i tym, co obie gwiazdy robią najlepiej, czekamy na kolejne przepisy Darii Ładochy i nowe piosenki Edyty Górniak. 

Daria Ładocha, Daria Ładocha z córkami, Viva! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.