Ed Sheeran, BRIT Awards 2022, 8.02.2022, Londyn
Fot. Samir Hussein/WireImage
O tym jest głośno

Ed Sheeran ponownie został ojcem! Pokazał urocze zdjęcie i zdradził płeć maluszka

Pod postem natychmiast posypały się gratulacje

Marta Nawacka 20 maja 2022 13:10
Ed Sheeran, BRIT Awards 2022, 8.02.2022, Londyn
Fot. Samir Hussein/WireImage

Ed Sheeran jest jednym z najpopularniejszych wokalistów ostatnich lat. Jego piosenki w mig stają się hitami, a fani tłumnie ruszają na jego koncerty. W życiu prywatnym muzyk również jest spełniony. Tworzy szczęśliwy związek z Cherry Seaborn, jednak swoje życie prywatne trzyma z dala od mediów. Teraz poinformował, że po raz drugi został ojcem!

Ed Sheeran – kariera, życie prywatne, żona

W ostatnich latach Ed Sheeran zrobił zawrotną karierę. Większość jego piosenek z miejsca staje się ogromnymi hitami, a na koncertach wokalisty pojawiają się tłumy. Autor takich piosenek jak „Shape of you”, „Bad habits”, „I see fire”, „Perfect” czy „Shivers” w życiu prywatnym również jest spełniony. Jest szczęśliwym mężem Cherry Seaborn, z którą doczekał się córki Lyry Antarctici Seaborn Sheeran. Swoje życie prywatne trzyma jednak z dala od mediów i o obydwu wydarzeniach zakochani informowali fanów dopiero po fakcie. Lyra urodziła się w 2020 roku i choć wcześniej pojawiały się plotki o rzekomej ciąży żony muzyka, on sam ich nie komentował.

Ed Sheeran i Cherry Seaborn pobrali się w 2018 roku, a parą są od 2015 roku. Poznali się jeszcze w czasach szkolnych w liceum Thomas Mills High w Suffolk. Cherry była zawodową zawodniczką hokeja i miała na koncie duże sukcesy na poziomie krajowym!

Po roku związku artysta postanowił odpocząć od muzyki i wybrał się z ukochaną w podróż dookoła świata. Wówczas, jak przyznaje, miał czas, by „zakochać się na nowo”.

„Zawsze angażowałem się w związki. Teraz jestem gotów, by założyć rodzinę. Chcemy mieć dzieci”, mówił przed laty Zane'owi Lowe'emu na antenie Beats 1. o narodzinach pierwszego dziecka wokalista poinformował publikując zdjęcie dziecięcych skarpetek i kocyka. „W zeszłym tygodniu, z pomocą niesamowitego zespołu, Cherry urodziła naszą piękną i zdrową córkę - Lyrę Antarcticę Seaborn Sheeran.

Czytaj też: Rihanna została mamą! Syn czy córka? Oto historia miłości piosenkarki z A$AP Rockym

Ed Sheeran po raz drugi został ojcem!

Teraz okazuje się, że Ed Sheeran i Cherry Seaborn... ponownie zostali rodzicami! Słynny wokalista ponownie, tak jak w przypadku narodzin pierwszej córki, poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowym, że po raz drugi został tatą. Artysta zdradził, że na świecie ponownie powitali córeczkę. Tym razem na Instagramie również zamieścił urocze zdjęcie dziecięcych skarpetek.

„Chcieliśmy poinformować was, że mamy kolejną piękną córeczkę. Jesteśmy w niej zakochani jak stąd do księżyca”, napisał Ed Sheeran pod zdjęciem. Pod postem natychmiast posypały się gratulacje. Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy, a mamie i maleństwu życzymy mnóstwo zdrowia!  

Zobacz także: Sandra Kubicka wielokrotnie starała się o dziecko. Przez chorobę nie mogła zajść w ciążę

Ed Sheeran i Cherry Seaborn, BRIT Awards 2022, 8.02.2022, Londyn
Fot. JMEnternational/Getty Images

Ed Sheeran i Cherry Seaborn, BRIT Awards 2022, 8.02.2022, Londyn

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.