Rihanna Asap Rocky urodziła dziecko historia miłości jak się poznali
Fot. Jeff Spicer/BFC/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Rihanna została mamą! Syn czy córka? Oto historia miłości piosenkarki z A$AP Rockym

Są jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie

Dorota Falkowska 20 maja 2022 12:02
Rihanna Asap Rocky urodziła dziecko historia miłości jak się poznali
Fot. Jeff Spicer/BFC/Getty Images

Podążając śladami Hailey i Justina Biebera, Mili Kunis i Ashtona Kutchera, Kourtney Kardashian i Travisa Barkera, Rihanna i A$AP Rocky również zaczęli swoją relację na stopie przyjacielskiej, a dopiero kilka lat później zostali parą. 

O 34-letniej wokalistce i 33-letnim raperze w ostatnich miesiącach zrobiło się naprawdę głośno, a to za sprawą wiadomości, że już wkrótce zostaną rodzicami. Dobra wiadomość, na którą czekało wielu fanów znanej pary nadeszła wczoraj: pociecha wokalistki i rapera kilka dni temu przyszła na świat. 

Rihanna i Asap Rocky: historia miłości 

Jednym z ważniejszych momentów na ich wspólnej osi czasu z pewnością był występ na MTV Video Music Awards w 2012 roku. Już wtedy co ciekawsi nie mogli powstrzymać się od plotek, że tych dwoje coś łączy, bo czują się w swoim towarzystwie, zarówno na scenie, jak i poza nią, niezwykle swobodnie. 

Kilka lat później, w 2019 roku wkroczyli ramię w ramię, jak najlepsi przyjaciele, na czerwony dywan podczas British Fashion Awards. Rihanna wyglądała oszałamiająco w miętowo-zielonej satynowej sukience od swojej marki modowej Fenty, a Rocky wspierał jej modowy projekt, pokazując się tego wieczora w czarnym garniturze tej samej marki.

Rihanna i Asap Rocky na Met Gali 2021 

Rihanna Asap Rocky urodziła dziecko historia miłości jak się poznali
Fot. Taylor Hill/WireImage

W grudniu 2020 roku byli już na ustach wszystkim, bowiem na światło dzienne wyszła wiadomość o tym, że raper i wokalistka spędzili wspólnie święta Bożego Narodzenia na Barbadosie wśród rodziny Rihanny. Podczas tego wyjazdu zostali przyłapani przez paparazzi na czułych gestach i pocałunku. „Zawsze świetnie się razem bawią i zdecydowanie wydają się zakochani”, padło wtedy z ust znajomego pary dla ET. RiRi i Rocky Asap byli już wtedy parą, ale informacja wciąż nie była oficjalna. 

Fani na potwierdzenie u źródła musieli poczekać do lata 2021 roku. Wtedy raper był bohaterem okładki magazynu „GQ”. Zapytany w wywiadzie o Rihannę, rozpromienił się niczym zakochany nastolatek, a potem nazwał ją miłością życia. Mówił o niej: "moja pani". "Jest o wiele lepiej, gdy masz tę jedyną. Ona się równa milionom innym. Kiedy jesteś pewien, to jesteś pewien. Ona jest tą jedyną", padło wówczas romantyczne wyznanie ze strony Rocky'ego. 

Gdy kilka miesięcy później pojawili się na Met Gali, wywołali furorę. Przede wszystkim przez fakt, że wszyscy już wiedzieli: ta dwójka jest w sobie szalenie zakochana, a to ich pierwsze oficjalne wyjście razem jako para. Ponadto ich stroje zaprezentowane na czerwonym dywanie również nie przeszły bez echa. Oboje robili wrażenie, wywoływali jednocześnie kontrowersję i zachwyt. Czy można było na tamten moment mówić o głośniejszym związku? 

Zobacz też: Rihanna i A$AP Rocky w niezwykłych miejskich stylizacjach w Nowym Jorku

Rihanna Asap Rocky urodziła dziecko historia miłości jak się poznali
Fot. Gotham/GC Images

Rihanna i A$AP Rocky – narodziny dziecka

W styczniu 2022 roku Rihanna i jej partner pozowali paparazzi podczas spaceru w Nowym Jorku. Właśnie w ten sposób postanowili ogłosić światu, że spodziewają się dziecka. Wokalistka miała wówczas na sobie niecodzienną stylizację, która odsłaniała jej ciążowy brzuch. Wiadomość obiegła media z prędkością światła, a w kolejnych miesiącach fani mogli podziwiać coraz to odważniejsze stroje artystki, które podkreślały jej ciążowe krągłości. Rihanna i jej partner nie kryli się ze swoim szczęściem. Wokalistka promieniowała na imprezach branżowych. Już od kilku lat podkreślała, że pragnie mieć gromadkę dzieci. 

"Będę miała dzieci – troje lub czworo. (...) Jedyne, co się liczy, by być szczęśliwym to zdrowa relacja między rodzicem a dzieckiem. Jedyna wartość, która może ukształtować dziecko naprawdę, jest miłość", wyznała w wywiadzie dla brytyjskiego Vogue w 2020 roku. 

Rihanna i A$AP Rocky powitali swoją pierwszą pociechę 13 maja w Los Angeles. Radosną nowinę przekazał wczoraj serwis TMZ, który poinformował również, że wokalistka urodziła syna. Jego imię na razie nie jest znane. Artyści nie odnieśli się jeszcze do tej nowiny, wciąż czekamy na ich oficjalne stanowisko.  

Czytaj także: Księżna Kate na premierze filmu „Top Gun Maverick” znów złamała królewski protokół

Rihanna Asap Rocky urodziła dziecko historia miłości jak się poznali
Fot. Rich Fury/Getty Images for Fenty Beauty & Fenty Skin

Rihanna, Paryski Fashion Week 2022

Rihanna, Paryski Fashion Week 2022
Fot. Edward Berthelot/Getty Images)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.