Władimir Putin, show z Władimirem Putinem
Fot. Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpik/REPORTER/East News
O NIM JEST GŁOŚNO!

Władimir Putin został ojcem bliźniąt? Rosyjskie służby zacierają wszystkie ślady!

Mamą chłopców została wieloletnia partnerka polityka

Rafał Kowalski 24 maja 2019 10:50
Władimir Putin, show z Władimirem Putinem
Fot. Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpik/REPORTER/East News

Choć Władimir Putin jest prezydentem Rosji to o jego życiu prywatnym wiadomo niewiele. Poityk oraz jego pracownicy starają się, by nikt nie poznał tożsamości jego bliskim. Wszystko wskazuje jednak na to, że 12 dni temu Putin znów został ojcem. Tym razem bliźniaków!

Czy Putin znów został tatą?

Mamą dwóch chłopców ma być wieloletnia partnerka głowy rosyjskiego państwa, Alina Kabajewa. Według gazety Moskovsky Komsomolets i kilku portalach internetowych, gimnastyczka i złota medalistka olimpiady w Atenach miała urodzić 12 maja dwóch chłopców. Dzieci przyszły na świat poprzez cesarskie cięcie. Wcześniej oficerowie służb bezpieczeństwa przeszukali całą klinikę. Mieli też nietypową prośbę. „Aż połowa zespołu medycznego musiała opuścić szpital przed przybyciem Kabajewej. Dodatkowo placówkę przeszukiwały i zabezpieczały dziesiątki oficerów służb państwowych”, podał dziennikarz Siergiej Kanaev. W moskiewskiej placówce poród miał odebrać znany włoski lekarz - jego imię i nazwisko nie są jednak znane.

Dwójka chłopców nie byłaby pierwszymi dziećmi Władimira Putina i Aliny Kabajewej. Para doczekała się już dwóch synów - 10-letniego i czterolatka oraz córeczki, która ma około 7 lat. Prezydent Rosji ma też z poprzednich związków dwie dorosłe już córki.

Co może świadczyć o tym, że informacja jest prawdą? Choćby to, że wszystkie artykuły na ten temat zniknęły już z rosyjskich stron. Wszystko za sprawą służb, które podobno miały się tym zająć na prośbę Putina. Ponadto gimnastyczka od października 2018 roku nie pokazała się ani razu publicznie. W ten sposób mogła ukryć brzuszek. Ani ona, ani polityk nie skomentowali jeszcze doniesień lokalnych mediów. Istnieje też duża szansa, że nigdy nie powiedzą o tym, że doczekali się kolejnego dziecka. Alina Kabajewa we wcześniejszych wywiadach zawsze powtarzała, że nie ma dzieci…

Sprawa wydaje się bardzo zagadkowa, ale prezydent Rosji przyzwyczaił nas już, że o niektórych tematach nie opowie nigdy… 

Alina Kabajewa urodziła dziecko Władimira Putina?

Alina Kabajewa urodziła dziecko Władimira Putina?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.