brytyjska rodzina królewska, oficjalne zdjęcie rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate na nowym nagraniu. George i Louis wyglądają jak bliźniaki!

Do kogo bardziej są podobni?

Gabriela Czernecka 3 października 2020 16:12
brytyjska rodzina królewska, oficjalne zdjęcie rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Książę William i księżna Kate wraz z dziećmi wzięli udział w premierze filmu David Attenborough: Życie na naszej planecie, który już niebawem będzie miał premierę na platformie Netflix. Ze spotkania z podróżnikiem członkowie rodziny Windsorów zamieścili w social mediach wspólne zdjęcie. Teraz podzielili się wyjątkowym nagraniem. George i Louis wyglądają jak bliźnięta! Zobaczcie sami.

Dzieci Kate i Williama zadają pytania Davidowi Attenboroughowi

Kilka dni temu księżna Kate i książę William wraz z dziećmi - George’m, Charlotte i Louisem - spotkali się z legendarnym podróżnikiem i popularyzatorem nauki, Davidem Attenboroughem. Powodem spotkania była premiera najnowszego filmu podróżnika. Rodzina Cambridge spotkała się z nim w ogrodach Pałacu Kensington. Wizyta całej szóstki w przepięknych ogrodach pałacu Kensington została udokumentowana, a zdjęcia trafiły na oficjalne konto pary książęcej na Instagramie. „Fotografie wykonano w zeszłym tygodniu po tym, jak książę oraz sir David wzięli udział w pokazie nadchodzącego filmu sir Davida - David Attenborough: Życie na naszej planecie”, można przeczytać pod postem. 

Sir David Attenborough jest brytyjskim biologiem, podróżnikiem, pisarzem oraz aktywistą. 94-letni przyrodnik pobił niedawno rekord Jennifer Aniston i uzyskał milion obserwujących na Instagramie w niecałe pięć godzin! Wybitny Brytyjczyk aktywnie angażuje się w przeciwdziałanie zmianom klimatu. Ostatnio postanowił poszerzyć swoją działalność o media społecznościowe w celu uzyskania większego grona odbiorców. Efekt widać gołym okiem. By wypromować film podróżnika dzieci książęcej pary postanowiły zadać mu kilka pytań. I tak mamy okazję podziwiać księcia George'a, księżniczkę Charlotte i księcia Louise'a na nowym nagraniu. Nie da się nie zauważyć, że George i Louis wyglądają niemal identycznie! Zobaczcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We've got some questions for you, @DavidAttenborough...🌍🕷️🐒

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

George, Charlotte, Louis, David Attenborough
Fot. Instagram
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.