WIDEO VIVY!

Czy dzieci Anny i Tomasza Sekielskich pójdą w ich ślady? Dziennikarz ma pewne obiekcje...

Małżonkowie zdradzili nam też, jakimi są rodzicami

Rafał Kowalski 25 stycznia 2020 15:59

Anna i Tomasz Sekielscy doczekali się dwójki dzieci. Obecnie Łukasz i Julia są uczniami liceum. Co będą robić w przyszłości? Ich plany nie są jeszcze sprecyzowane, ale rodzice mają dla nich kilka rad.

Tomasz i Anna Sekielscy o dzieciach

Przy okazji spotkania z bohaterami naszej najnowszej okładki, zapytaliśmy ich o pociechy. Jakim tatą był i jest dziennikarz? „Mam poczucie, że parę rzeczy przegapiłem, gdy byli w wieku dziecięcym. Oni pewnie mają podobne odczucia, ale najważniejsze, że mamy dobry kontakt. I chyba dziś rozumieją, dlaczego czasem mnie brakowało. W najważniejszych momentach starałem się być”, ocenił się dość surowo Tomasz Sekielski. Żona usprawiedliwiła go jednak. „Teraz dzieciaki są w liceum i Tomek spędza z nimi ogrom czasu. Nadrabia zdecydowanie. Trochę się zamieniliśmy, bo ja z nimi byłam we wczesnym dzieciństwie, a teraz jest bliżej Tomek”, powiedziała nam Anna Sekielska.

A czym Łukasz i Julia zajmą się w przyszłości? „Najważniejsze, żeby robili to, co kochają. Żeby mieli pasję, choćby to miało być hodowanie robaczków czy zbieranie grzybków. Na pewno będziemy ich wspierać”, wyznała VIVIE.pl mama zdolnej dwójki. Czy tata chciałby, by syn lub córka tworzyli reportaże? „Nic na siłę. Nie programujemy im na siłę przyszłości. Zostawiamy dużo swobody, ale chyba nie chciałbym, żeby poszli w moje stronie, bo wiem ile to kosztuje czasu i poświęcenia”, wytłumaczył nam Tomasz Sekielski.

Więcej znajdziecie w materiale wideo. 

Tomasz Sekielski, Tomasz Sekielski z dziećmi
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.