Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha podzieliła się z fanami uroczymi rodzinnymi fotografiami

Ten widok rozczulił internautów!

Olga Figaszewska 16 września 2019 14:20
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Małgorzata Socha razem z całą rodziną wyjechała na wakacje. Aktorka opublikowała na Instagramie serię zdjęć z wyprawy. Na niektórych pozuje wraz ze swoimi pociechami. Trudno uwierzyć, że tak wyrosły! Ten widok rozczulił internautów.

Rodzinne wakacje Małgorzaty Sochy

Gwiazda wyruszyła na wyprawę po malowniczej Hiszpanii. Zjawiskowymi kadrami z wojaży podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Chociaż rzadko publikuje fotografie najbliższych, tym razem zrobiła wyjątek. Małgorzata Socha zamieściła zdjęcie ze swoimi dziećmi.

,,Rodzinne zwiedzanie #picassomuseum, czyli ŚWIETNA atrakcja dla dzieci ", napisała aktorka pod kadrem z podróży. Fani nie kryli swojego zachwytu, o czym dali znać w licznych komentarzach. Wszyscy zgodnie podkreślają, że dzieci aktorki rosną jak na drożdżach. Niektórzy zauważyli podobieństwo córeczek dla znanej mamy.

,,Śliczne dzieciaczki 😍 tez marzę o 3ce 😍😍", ,,PIĘKNA MAMUSIA I CÓRECZKI. Są na zdjęciu tyłem ale włosy i reszta mówią same za siebie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego pobytu", ,,Piękne kobietki", ,,Śliczne księżniczki", czytamy.

Małgorzata Socha wychowuje wraz z mężem trójkę dzieci: 6-letnią Zosię, 2-letnią Barbarę oraz synka Stanisława. 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.