Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha podzieliła się z fanami uroczymi rodzinnymi fotografiami

Ten widok rozczulił internautów!

Olga Figaszewska 16 września 2019 14:20
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Małgorzata Socha razem z całą rodziną wyjechała na wakacje. Aktorka opublikowała na Instagramie serię zdjęć z wyprawy. Na niektórych pozuje wraz ze swoimi pociechami. Trudno uwierzyć, że tak wyrosły! Ten widok rozczulił internautów.

Rodzinne wakacje Małgorzaty Sochy

Gwiazda wyruszyła na wyprawę po malowniczej Hiszpanii. Zjawiskowymi kadrami z wojaży podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Chociaż rzadko publikuje fotografie najbliższych, tym razem zrobiła wyjątek. Małgorzata Socha zamieściła zdjęcie ze swoimi dziećmi.

,,Rodzinne zwiedzanie #picassomuseum, czyli ŚWIETNA atrakcja dla dzieci ", napisała aktorka pod kadrem z podróży. Fani nie kryli swojego zachwytu, o czym dali znać w licznych komentarzach. Wszyscy zgodnie podkreślają, że dzieci aktorki rosną jak na drożdżach. Niektórzy zauważyli podobieństwo córeczek dla znanej mamy.

,,Śliczne dzieciaczki 😍 tez marzę o 3ce 😍😍", ,,PIĘKNA MAMUSIA I CÓRECZKI. Są na zdjęciu tyłem ale włosy i reszta mówią same za siebie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego pobytu", ,,Piękne kobietki", ,,Śliczne księżniczki", czytamy.

Małgorzata Socha wychowuje wraz z mężem trójkę dzieci: 6-letnią Zosię, 2-letnią Barbarę oraz synka Stanisława. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?