Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha podzieliła się z fanami uroczymi rodzinnymi fotografiami

Ten widok rozczulił internautów!

Olga Figaszewska 16 września 2019 14:20
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Małgorzata Socha razem z całą rodziną wyjechała na wakacje. Aktorka opublikowała na Instagramie serię zdjęć z wyprawy. Na niektórych pozuje wraz ze swoimi pociechami. Trudno uwierzyć, że tak wyrosły! Ten widok rozczulił internautów.

Rodzinne wakacje Małgorzaty Sochy

Gwiazda wyruszyła na wyprawę po malowniczej Hiszpanii. Zjawiskowymi kadrami z wojaży podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Chociaż rzadko publikuje fotografie najbliższych, tym razem zrobiła wyjątek. Małgorzata Socha zamieściła zdjęcie ze swoimi dziećmi.

,,Rodzinne zwiedzanie #picassomuseum, czyli ŚWIETNA atrakcja dla dzieci ", napisała aktorka pod kadrem z podróży. Fani nie kryli swojego zachwytu, o czym dali znać w licznych komentarzach. Wszyscy zgodnie podkreślają, że dzieci aktorki rosną jak na drożdżach. Niektórzy zauważyli podobieństwo córeczek dla znanej mamy.

,,Śliczne dzieciaczki 😍 tez marzę o 3ce 😍😍", ,,PIĘKNA MAMUSIA I CÓRECZKI. Są na zdjęciu tyłem ale włosy i reszta mówią same za siebie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego pobytu", ,,Piękne kobietki", ,,Śliczne księżniczki", czytamy.

Małgorzata Socha wychowuje wraz z mężem trójkę dzieci: 6-letnią Zosię, 2-letnią Barbarę oraz synka Stanisława. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.