Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na pięknym zdjęciu z dziećmi!

Tak spędzają Wielkanoc!

Redakcja VIVA! 12 kwietnia 2020 14:55
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są parą od prawie 15 lat, a małżeństwem od 2008 roku. Wychowują razem 11-letniego Adama i 6-letnią Helenkę, ale rzadko publikują zdjęcia synka i córeczki. Ostatnio zrobili kilka wyjątków, i teraz już nie mamy wątpliwości, że dzieci pary to ich małe kopie!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - dzieci

„Dużo piszę o rodzinie i nie pokazuję dzieci, bo to są niezależne jednostki. Ja nie wiem, jaką będą miały konstrukcję psychiczną i czy sobie poradzą właśnie z hejtem czy z fejmem”, tłumaczyła Katarzyna Cichopek podczas wywiadu z VIVĄ!.

„Oni jeszcze mają czas na to, żeby określić siebie jako osoby. Więc my tę przestrzeń właśnie im dajemy. Chcemy, żeby sami zdecydowali, kim chcą w życiu być. My im tylko kibicujemy i będziemy ich wspierać na każdym kroku”, zapewniła w rozmowie z nami.

Pomimo trudnej sytuacji, jaką jest trwająca pandemia choroby Covid-19, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie tracą pozytywnego nastroju. Jako jedni z pierwszych dołączyli do akcji #zostańwdomu, a tegoroczną Wielkanoc spędzają tylko ze swoimi dziećmi.

Aktorka podzieliła się z tej okazji uroczym rodzinnym zdjęciem. „Kochani, Wesołego Alleluja”, napisała pod fotografią.

Co prawda pociechy pary ukrywają się za przeciwsłonecznymi okularami, jednak nawet na takim ujęciu widać, jak bardzo są podobne do swoich rodziców! Fani podkreślają, że Adam to „cała mama”, a Helenka? Oceńcie sami! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, Wesołego Alleluja 🐣🐥 #alleluja #wesolegoalleluja #wesołychświąt #easter

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.