Katarzyna Bosacka, VIVA!
Fot. Anna Powierza
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Katarzyny Bosackiej debiutuje na Instagramie. „To wykapana mama”, piszą internauci

Podobieństwo jest uderzające!

Gabriela Czernecka 8 czerwca 2019 11:14
Katarzyna Bosacka, VIVA!
Fot. Anna Powierza

Do niedawna Katarzyna Bosacka opowiadała nam o tym, jak zdrowo jeść i rozsądnie robić zakupy. Zdecydowanie rzadziej mówiła o swoich bliskich. Rzadko pokazywała wspólne zdjęcia z mężem czy dziećmi. Teraz zrobiła wyjątek i na jej Instagramie możemy podziwiać jednego z jej synów. Podobieństwo jest naprawdę uderzające!

Katarzyna Bosacka - dzieci, mąż

Katarzyna Bosacka rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym w sieci. Prezenterka telewizyjna unika afiszowania się ze swoim związkiem publicznie, ale za to w domowym zaciszu świętuje wszystkie ważne rocznice. Niedawno wraz z mężem obchodziła 22. rocznicę ślubu, z okazji której prezenterka opublikowała na swoim Facebooku archiwalne zdjęcie ze ślubu. Możecie je zobaczyć w naszej galerii.

W 2015 roku w wywiadzie dla VIVY! wyjawiła, jaki jest. Przypomnijmy, że mężem Katarzyny Bosackiej jest Marcin Bosacki – dziennikarz, publicysta a także były ambasador RP w Kanadzie. „Mąż jest typem kowboja, nie lubi lansu w mediach. Powiem tylko, że miała wychodzić za innego mężczyznę. Więcej nie powiem. Bo jak tu nagadam o wielkiej 18-letniej miłości, a za pół roku się rozwiedziemy, dopiero będzie wstyd. Nic się nie zapowiada. Zresztą u nas jak tylko w chwili złości padnie: "To może zamieszkamy osobno?", dzieci od razu zaczynają płakać. Mają dobrą strategię”, opowiadała nam Bosacka.

Teraz na Instagramie Kasi Bosackiej zadebiutował jeden z jej synów. Przypomnijmy, że prezenterka ma czwórkę dzieci: 21-letniego Janka, 17-letnią Marię, 15-letnią Zofię i 6-letniego Franciszka. W mediach społecznościowych gwiazdy pojawiła się właśnie wyjątkowa fotografia Bosackiej z synem. Franciszek do złudzenia przypomina mamę!„To wykapana mama”, piszą internauci.  Zobaczcie sami! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Bosacka (@katarzynabosacka)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!