Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
DZIECI GWIAZD

Marcin Hakiel pokazał twarze dzieci! Tak wyglądają Adam i Helenka

Zobacz ich wspólne, pełne czułości zdjęcie

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2020 08:41
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Mimo że cieszą się ogromną sympatią widzów, od bywania na salonach zdecydowanie wolą życie rodzinne. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są dumnymi rodzicami dwójki dzieci. Syn Adam ma już 11 lat, zaś córeczka Helenka w tym roku skończy 7. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie tancerz zamieścił fotografie, na których pokazał twarze latorośli! Podobne do sławnych rodziców?

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek w polskich górach

W ostatnim czasie Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są bardzo aktywni. Najpierw przebywali z dziećmi nad morzem, w miniony weekend zaś w górach. Podróż zrelacjonowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wycieczka zbiegła się z 37. urodzinami Marcina Hakiela.

„Urodzinki to fajna sprawa, każdy jest dla Ciebie taki miły i serdeczny. Najważniejsze żeby mieć z kim je spędzać #urodziny#birthday #rodzina #family #happy#razem #joy”, pisał pod czułym zdjęciem z żoną.

Marcin Hakiel na zdjęciu z synem Adamem i córką Helenką

Z kolei pod fotografią z dziećmi: 11-letnim synem Adamem i córeczką Helenką, która w grudniu tego roku skończy 7 lat, podkreślił, jak ważną wartością jest dla niego rodzina. To dzięki niej udało mu się przetrwać czas izolacji.

„Ostatnio często pytacie jak udało mi się zachować optymizm w tych dziwnych czasach. Odpowiedź jest prosta, rodzina. To dzięki dzieciakom i mojej fantastycznej żonie nie zwariowałem jeszcze w tym zwariowanym świecie żonka nie załapała się na zdjęciu, ale gołębica ją symbolizuje. Każdego dnia jestem wdzięczny za to że ich mam i że możemy być razem #rodzina#family #familyfirst #razem #wiara#wdzięczny #greatful #joy”, napisał Marcin Hakiel, pozując z dziećmi.

Mimo że w okularach, widać na nim twarz syna pary oraz duży fragment twarzy córeczki. Fani twierdzą, że 11-letni Adam to... wykapana mama! Zgadzasz się z nimi?  

Tak Marcin Hakiel spędzał miniony weekend z dziećmi:

Tancerz wraz z żoną i dziećmi przebywa obecnie w górach: 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.