Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
Z życia gwiazd

Dzieci Anny Kalczyńskiej trafiły do szpitala. Dziennikarka nie może odwiedzić Jasia i Krysi

Powodem hospitalizacji nie jest Covid-19

Marta Nawacka 6 grudnia 2021 10:01
Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Dziennikarka doskonale znana widzom z programu Dzień Dobry TVN na co dzień chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego, a na jej koncie w mediach społecznościowych często możemy zobaczyć zdjęcia z mężem oraz z dziećmi. Anna Kalczyńska jest mamą Jana, Hanny i Krystyny, a ostatnio poinformowała, że dwie z jej pociech trafiły do szpitala.

Dzieci Anny Kalczyńskiej trafiły do szpitala

Dziennikarka zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych niepokojący wpis, informujący o tym, że dwoje z jej dzieci trafiło do szpitala. Anna Kalczyńska dodała zdjęcie kalendarza adwentowego, pod którym napisała: „Nasz grudniowy czas jest niełatwy w tym roku. Jaś i Krysia tęsknotę za domem odliczają numerkami wydłubywanych czekoladek. Chociaż wszystko idzie w dobrą stronę i ten czas jest konieczny dla ich zdrowia, żałuję, że nie ma takiego kalendarza, który mógłby mnie pocieszyć”.

Dzieci Anny Kalczyńskiej, Jaś i Krysia, muszą więc spędzić tegoroczne mikołajki w szpitalu. Ich mama złożyła im jednak życzenia wizyty Mikołaja, zapewniając przy tym, że tak wyczekiwana przez dzieci postać może ich odwiedzić, ponieważ nie roznosi wirusów. „Życzę Wam moje kochane dzieci, żeby Mikołaj jutro przyleciał do Was przez komin i zostawił Wam upominki także w moim imieniu. Na pewno mu się uda, bo Mikołaj nie przenosi wirusów, ( On w ogóle nie choruje) i z pewnością wpuszczą Go do Waszego szpitala. Kocham Was❤️❤️ Mama”, napisała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Czytaj też: Anna Kalczyńska pokazała przebrania córek na Halloween. Internauci podzieleni

Anna Kalczyńska nie może odwiedzić dzieci w szpitalu

Dla Anny Kalczyńskiej jest to trudny czas. Tym bardziej, że zatroskana mama nie może odwiedzić swoich dzieci. Pod postem dziennikarki pojawiły się spekulacje jakoby jej dzieci chorowały na Covid-19, jednak ona sama je zdementowała. Na jeden z komentarzy, w których padło pytanie, czy Jaś i Krysia zmagają się z zakażeniem koronawirusem, Anna Kalczyńska odpisała: „nie, nie przez COVID, ale przez COVID nie można ich odwiedzać”. W kolejnym komentarzu wyznała, że z pociechami będzie mogła zobaczyć się w piątek, gdyż wtedy wyjdą ze szpitala.

Jakiś czas temu w Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska mówiła o problemach zdrowotnych swojego syna i o tym, że trafił on na kwarantannę. „Mało kto pamięta, że dokładnie 17 listopada wybuchła pierwsza pandemia. (…) Drodzy państwo, z tego miejsca chcę gorąco pozdrowić synka, który - jak się dowiaduję - właśnie trafił na kwarantannę. Synu, czas na domowe obiady, koniec z kupowaniem chipsów w drodze do domu”, zapowiedziała dziennikarka. Jasiowi i Krysi życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki, żeby cała rodzina mogła być znowu razem!  

Zobacz także: Pracowali razem przez wiele lat. Aż do zeszłego roku! Kim jest mąż Anny Kalczyńskiej?

Anna Kalczyńska z dziećmi, Anna Kalczyńska, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Anna Kalczyńska z dziećmi w sesji dla magazynu VIVA!, kwiecień, 2018 rok

Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Anna Kalczyńska z dziećmi w sesji dla magazynu VIVA!, kwiecień, 2018 rok

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.