monika borys co dzis robi
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jej przeboje śpiewała cała Polska, a potem zniknęła. Co dziś robi Monika Borys?

Wokalistka całkowicie zmieniła branżę. Kto by się spodziewał!

Aleksandra Andrzejak 10 kwietnia 2021 07:57
monika borys co dzis robi
Fot. TRICOLORS/East News

Monika Borys była drugą żoną kompozytora Jarosława Kukulskiego, a tym samym macochą wokalistki Natalii Kukulskiej. Pod koniec lat 80. ubiegłego wieku jej przeboje śpiewała cała Polska. Oszczerstwa publikowane w mediach w jej kierunku zmusiły ją do zniknięcia z życia publicznego. Co dziś robi Monika Borys? 

Monika Borys: kariera

Monika Borys była gwiazdą polskiej estrady na przełomie lat 80. i 90. Swoją profesjonalną karierę rozpoczęła w 1987 r. kiedy nawiązała współpracę z polskim kompozytorem i członkiem grupy Trubadurzy - Ryszardem Poznakowskim. Jej hity Nie masz prawa czy Słodka Lady śpiewała cała Polska. Monika w 1989 roku wygrała nagrodę publiczności podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu za wykonanie Co ty królu złoty. Jej kariera zaczęła nabierać zawrotnego tempa. Rok później została uznana w plebiscycie czytelników Panoramy za najlepszą debiutantkę roku. Jej piosenka Słodka Lady trafiła na szczyty list muzycznych.

Zobacz także: Walka o uwagę ojca, kłótnie i awantury. Listy Ireny Jarockiej ujawniają dramatyczne sekrety rodziny Kukulskich!

czym zajmuje sie zona kukulskiego
Fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Monika Borys, 2008

Rok 1989 roku był dla Moniki wyjątkowo szczęśliwy. W tym roku artystka doczekała się syna - Piotra. Piotr jest owocem jej małżeństwa ze słynnym, polskim kompozytorem Jarosławem Kukulskim. Razem wychowali dwójkę dzieci. Piotra i Natalię - córkę Jarosława z małżeństwa z Anną Jantar. To właśnie relacja Moniki z pasierbicą spowodowała, że media wciąż doszukiwały się w ich kontaktach sensacji. 

„Nie próbowałam się bronić. Nie reagowałam na oszczerstwa, ale w końcu miarka się przebrała... Postanowiłam się rozwieść i zniknąć z życia rodziny, w której nigdy nie byłam akceptowana, licząc naiwnie, że nagonka na mnie się skończy. Nie skończyła się” - wyznała po latach Monika Borys w rozmowie z portalem Kobieta.pl.

Co dziś robi Monika Borys?

Oszczerstwa mediów spowodowały, że Monika zniknęła z życia publicznego. Choć podjęła jeszcze jedną próbę powrotu do show biznesu, to krytyka ze strony prasy była tak duża, że ostatecznie zrezygnowała. „Wróciły te cudowne artykuły, skupiające się na robieniu ze mnie jędzy, a z Natalii pokrzywdzonej. Jakby ktoś robił to specjalnie. Wiele osób przeszkadzało mi w powrocie. W końcu doszłam do wniosku, że głową muru nie przebiję. Nie pozostało mi nic innego, jak wycofać się z życia publicznego” - przyznała rozmowie z Party.pl.

Zobacz także: Tak wyglądało małżeństwo Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Połączyła ich miłość do muzyki...

co dzis robi zona kukulskiego
Fot. TRICOLORS/East News

Monika Borys, 2007

Czym dziś zajmuje się Monika Borys? Wokalistka całkowicie zmieniła branżę! Teraz zajmuje się... budowaniem domów. Prowadzi własną firmę deweloperską. Monika i Jarosław rozwiedli się. Z rodziną byłego męża Borys nie utrzymuje niemal żadnych kontaktów. Wciąż unika życia publicznego i rzadko rozmawia z mediami. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…