Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Powstaje druga część serialu BrzydUla! Julia Kamińska zdradziła pierwsze szczegóły...

Scenariuszem zajmie się jedna z jej bliskich osób

Rafał Kowalski 15 listopada 2018 13:01
Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO

Wszystko wskazuje na to, że po dziewięciu latach od emisji ostatniego odcinka pierwszej serii BrzydUli, powstanie druga część tego uwielbianego przez miliony widzów serialu. Radosną informacją podzielili się na swoich profilach społecznościowych Julia Kamińska i jej partner, a zawodowo scenarzysta, Piotr Jasek. Para wprowadziła jednak pewne zamieszanie…

Druga część serialu BrzydUla – fabuła, bohaterowie, premiera

Niedawno przy okazji swoich urodzin Julia Kamińska, która zagrała tytułową BrzydUlę w polskiej wersji serialu, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie pierwszej strony scenariusza drugiej części hitu TVN. Z kolei na profilu Piotra Jaska widniały kolejne strony rozpisanych perypetii bohaterów. Ze skryptu wynikało, że następna seria Brzyduli miałaby się rozpocząć sceną, w której kurier szuka prezesa firmy Febo Dobrzański, jednak tajemniczy przybysz tłumaczy mu, że wszyscy pracownicy domu mody zginęli…

Dziś Piotr Jasek sprostował na Instagramie informacje dotyczące tego, że właśnie tak rozpocznie się druga część serialu. Zaniepokojeni fani zaczęli więc zastanawiać się czy on w ogóle powstanie… Uspokajamy! Scenarzysta potwierdził, że prace nad kreowaniem na papierze dalszych losów bohaterów zostały już rozpoczęte. Spekuluje się, że serial może trafić na antenę TVN w drugiej połowie 2019 roku. A kto zagra? Na jednym ze zdjęć zostali oznaczeni m.in. Filip Bobek, Łukasz Garlicki, Małgorzata Socha... Wydaje się więc, że obsada nie ulegnie drastycznym zmianom.

My już nie możemy się doczekać dnia, w którym odbędzie się premiera pierwszego odcinka kolejnej części BrzydUli! Jesteście ciekawi, co stanie się z Ulą i Markiem Dobrzańskim?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#oświadczenie #brzydula2 #pozdrowienia

Post udostępniony przez Piotr Jasek (@jasek_piotr)

Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.