Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

jak wyglada dorota naruszewicz klan
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Naruszewicz skończyła 50 lat. Aktorka promienieje!

Jak dziś wygląda gwiazda serialu „Klan”?

Aleksandra Andrzejak 2 marca 2021 17:57
jak wyglada dorota naruszewicz klan
Fot. TRICOLORS/East News

Dorota Naruszewicz zyskała popularność dzięki roli Beatki w serialu Klan. 1 marca aktorka skończyła 50 lat. Na swoim Instagramie zachwyca wspaniałą kondycją fizyczną i świetnym wyglądem.

Dorota Naruszewicz: kariera

Dorota Naruszewicz zanim dostała rolę w Klanie występowała w amerykańskich teatrach. Zagraniczną karierę porzuciła dla miłości... „Grałam na renomowanym festiwalu teatralnym w Ashland, stanie Oregon i występowałam w „Trzech siostrach” Czechowa. Grałam Irinę przez trzy miesiące. Oprócz mnie była jeszcze Kanadyjka i Amerykanka. Ale wróciłam. To była przygoda, bardzo byłam z niej dumna, ale o karierze hollywoodzkiej nie myślałam. Czuję się mocno osadzona w Polsce i trochę nie wierzę w te polskie kariery w Hollywood. Choć oczywiście świetni aktorzy są zapraszani do współpracy w zagranicznych produkcjach, jak to było w przypadku np. Daniela Olbrychskiego w „Salt”. - opowiedziała aktorka w wywiadzie dla Onet.

Dorota Naruszewicz na planie Klanu spędziła 14 lat. W 2011 roku zrezygnowała z udziału w produkcji i postanowiła skupić się na rodzinie. Jej miejsce zajęła Magdalena Wójcik. W ostatnim czasie można jednak było zobaczyć Naruszewicz w serialu Korona królów, gdzie wcieliła się w rolę księżnej Julianny Twerskiej.

dorota naurszewicz jak wyglada
Fot. PIOTR LISZKIEWICZ/East News

Tomasz Stockinger i Dorota Naruszewicz, 1998 

Dorota Naruszewicz: jak dziś wygląda?

Dorota Naruszewicz prywatnie jest żoną prawnika Tomasza Żórawskiego oraz mamą dwóch nastoletnich córek - Niny i Nelli. To właśnie dla nich zmniejszyła do minimum swoją aktywność zawodową. Chciała poświęcić czas bliskim. Na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia, które są dowodem na świetną kondycję i młody wygląd aktorki. Dorota świetnie czuje się ze swoim ciałem. Udowodniła to dodając na swój Instagram nagie zdjęcie. Naruszewicz utrzymuje świetną kondycję dzięki bieganiu, jeździe na nartach i uprawianiu kitesurfingu.

„Z całego serca dziękuję za cudowne życzenia urodzinowe. Dziękuję za pamięć i solidną porcję dobrej energii którą dostałam od Was. Ja ten szczególny jubileusz przeżywam niezwykle pogodnie a sama sobie mówię że „Wkraczam w strefę słońca teraz”. Ten okrzyk powstał spontanicznie podczas „foczenia” w Bieszczadach ale genialnie oddaje to co właśnie przeżywam i co mam w głowie. Dziekuje raz jeszcze, ściskam i życzę Wam też dużej strefy słońca wokół Was. Dorota.” - napisała aktorka pod zdjęciem na Instagramie opublikowanym w dniu 50-tych urodzin. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.